MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Agnieszka Hoja - DT CraftART 2017 0
Agnieszka Hoja - DT CraftART 2017

Kim jestem?

Twórcą, który szuka. Szuka inspiracji, sposobu na wyrażanie siebie, dziedziny, która jest mu najbliższa. Nie brak mi ambicji i determinacji, momentami nadwrażliwa, a przy tym wytrwała i wierna swoim celom. Niepoprawna idealistka, racjonalna marzycielka. Studentka architektury wnętrz miłująca malarstwo, z marzeniami o pracy scenografa.

Co robię?

Studiuję, staram się godzić zamiary z czasem. Maluję, rysuję, projektuję, kleję, wycinam, próbuję... Chętnie spędzam czas z przyjaciółmi, zwiedzam, poznaję, szukam radości w drobnych rzeczach.

Jak żyję?

W zgodzie ze sobą, świadoma własnych wad. Wybieram priorytety, wyznaczam cele i dążę do ich realizacji. Aktywnie, czasem ponad siły, ale z poczuciem satysfakcji.

Czym się pasjonuję?

Sztuką. Malarstwem. Twórczością. Ciągłym szukaniem, poznawaniem, chwytaniem chwili, chłonięciem kolorów, światła, klimatu i ...przelewaniem tego na obrazy albo kadry.

Co robię w wolnej chwili?

W chwili tylko dla mnie...Znikam w pracowni albo w plenerze, słucham muzyki, czytam, oglądam filmy, jeżdżę na rowerze albo po prostu bawię się z psem.

O czym marzę ? 

Marzę o... podróżach po świecie i w głąb siebie, poczuciu rozwoju i spełnienia, satysfakcji z pracy, otwartym umyśle. Najbardziej skonkretyzowanym marzeniem pozostanie jednak praca na planie filmowym bądź w teatrze jako scenograf, wizjoner, twórca przestrzeni. 

Gdzie mnie spotkacie?

www.facebook.com/Hoja.agnieszka.art/

www.behance.net/agadominikeabb

Komentarze do wpisu (0)

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl