DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI

Agnieszka Miś - DT CraftART 2017 0
Agnieszka Miś - DT CraftART 2017

Kim jestem?

Jestem osobą wesołą, pozytywnie nastawioną do ludzi i otoczenia. Uwielbiam przebywać wśród ludzi i realizować dla nich swoje projekty. Regularnie staram się dążyć do wyznaczonych celów:) ciągle podnosząc sobie poprzeczkę. Stawiam na dużą dokładność i precyzję w swoim działaniu rękodzielniczym.

Co robię?

Prowadzę własną firmę w Polsce ale usługi wykonujemy za granicą. Jestem instruktorem rękodzieła w zaprzyjaźnionym sklepie. Żona wspaniałego męża i mama kochanej córeczki Oliwi (10 lat). Moja pasja wzięła się z potrzeby chwili... w chorobie… pozwoliła mi przetrwać i pozostała do dziś ze mną dając mi coraz więcej satysfakcji.

Jak żyję?

Żyję w codziennym pędzie... szkoda przecież każdej chwili, aby pozostała niezagospodarowana przez coś ciekawego. Jestem typem sowy - w nocy działam, w dzień przysypiam. Mieszkam koło Krakowa w swoim wymarzonym domu, który traktuję jak twierdzę.

Czym się pasjonuję?

Pasjonuję się rękodziełem z dziedziny decoupage i metodami pokrewnymi. W sezonie letnim wolne chwile spędzam w ogrodzie. Kocham konie i zwierzęta. Uwielbiam podróżować i poznawać inne kultury.

Co robię w wolnej chwili?

W chwili tylko dla mnie zaszywam się w pracowni (robiąc przy tym wielki bałagan) wymyślam nowe projekty. Może wyda się to niektórym dziwne NIE OGLĄDAM TV ! Szkoda czasu:)))! Wspieram moje dziecko w jej pasji i pomagam w realizacji marzeń.

O czym marzę ? 

Marzę o swojej własnej pracowni by móc dzielić się i zarażać swoją pasją innych. 

Gdzie mnie spotkacie?

Facebook Agnieszka Miś

Facebook Decoupage Art Agnieszka Miś

 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie
GRUPA WSPARCIA NA FACEBOOK

Kreatywna grupa wspracia Ilony Hałazińskiej na FB

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
Tagi
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl