MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Agnieszka Miś - DT CraftART 2017 0
Agnieszka Miś - DT CraftART 2017

Kim jestem?

Jestem osobą wesołą, pozytywnie nastawioną do ludzi i otoczenia. Uwielbiam przebywać wśród ludzi i realizować dla nich swoje projekty. Regularnie staram się dążyć do wyznaczonych celów:) ciągle podnosząc sobie poprzeczkę. Stawiam na dużą dokładność i precyzję w swoim działaniu rękodzielniczym.

Co robię?

Prowadzę własną firmę w Polsce ale usługi wykonujemy za granicą. Jestem instruktorem rękodzieła w zaprzyjaźnionym sklepie. Żona wspaniałego męża i mama kochanej córeczki Oliwi (10 lat). Moja pasja wzięła się z potrzeby chwili... w chorobie… pozwoliła mi przetrwać i pozostała do dziś ze mną dając mi coraz więcej satysfakcji.

Jak żyję?

Żyję w codziennym pędzie... szkoda przecież każdej chwili, aby pozostała niezagospodarowana przez coś ciekawego. Jestem typem sowy - w nocy działam, w dzień przysypiam. Mieszkam koło Krakowa w swoim wymarzonym domu, który traktuję jak twierdzę.

Czym się pasjonuję?

Pasjonuję się rękodziełem z dziedziny decoupage i metodami pokrewnymi. W sezonie letnim wolne chwile spędzam w ogrodzie. Kocham konie i zwierzęta. Uwielbiam podróżować i poznawać inne kultury.

Co robię w wolnej chwili?

W chwili tylko dla mnie zaszywam się w pracowni (robiąc przy tym wielki bałagan) wymyślam nowe projekty. Może wyda się to niektórym dziwne NIE OGLĄDAM TV ! Szkoda czasu:)))! Wspieram moje dziecko w jej pasji i pomagam w realizacji marzeń.

O czym marzę ? 

Marzę o swojej własnej pracowni by móc dzielić się i zarażać swoją pasją innych. 

Gdzie mnie spotkacie?

Facebook Agnieszka Miś

Facebook Decoupage Art Agnieszka Miś

 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl