MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Anna Pawlak - DT CraftART 2017 0
Anna Pawlak - DT CraftART 2017

Kim jestem?

Jestem niespokojnym duchem, marzycielką, kolekcjonerką wrażeń, człowiekiem czynu, wesołkiem i czasem panikarą.

Na co dzień zabieganą żoną i mamą, panią mojego kota i pełnoetatowym pracownikiem. Z wykształcenia jestem „pseudospecjalistką” od stosunków międzynarodowych.

Pracuję w sektorze pozarządowym, na co dzień za pan brat z projektami unijnymi na rzecz rozwoju wsi. Moim zamiłowaniem od zawsze była sztuka i rękodzieło.

Co robię?

Pracuję w lokalnej grupie działania, łącząc przyjemne z pożytecznym.

Współpracuję z fajnymi ludźmi, organizuję eventy, działam w obszarze promocji produktów lokalnych i tradycyjnych oraz turystyki regionu kujawsko-pomorskiego oraz niestety zmagam się z coraz większym ciężarem biurokracji.

Po godzinach i w weekendy organizuję warsztaty decoupage dla dzieci i dorosłych, podczas których resetuję swój umysł, wskakuję na pozytywne tory i odpoczywam.

Jak żyję?

W biegu :) Usilnie staram się racjonalnie dzielić czas pomiędzy etatem, pasją i najważniejszym – rodziną.

Czym się pasjonuję?

Kocham tworzyć, robić coś z niczego, dekorować, brudzić się farbami - mam tak od dziecka :) Od 9 lat moim konikiem jest decoupage, uzależniłam się i nigdy nie mam go dość. Interesują mnie nowe techniki, testuję, eksperymentuję, psuję, naprawiam, uczę się na błędach.

Lubię spotkania z ludźmi, jak na gadułę przystało :)  Zarażam swoją pasją i czerpię z tego ogromną radość i satysfakcję. Decoupage to dla mnie wytchnienie, chwile nieograniczona obowiązkiem jak praca, dlatego nigdy nie powtarzam swoich projektów tak samo, nigdy nie planuję od a do z - tworzę spontanicznie.

Poza decoupage interesuje mnie decorative painting i mixed media, doba jednak niezbyt chce się wydłużyć, więc w tych obszarach jeszcze raczkuję

Co robię w wolnej chwili?

Gram w gry planszowe z synem, ganiam się z kotem, słucham muzyki, gotuję, poświęcam się swojej pasji i sprzątam :)

Gdzie mnie spotkacie?

www.aniapawlak.blogspot.com

www.facebook.com/owocemojejwyobrazni

 

Komentarze do wpisu (0)

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl