MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Art Journal 0
Art Journal

Dziś moja pierwsza inspiracja na blogu CraftArt, a więc przybywam do Was aby zaprezentować Art Journalowy wpis, który poczyniłam w starej książce. Bardzo lubię journale, gdyż wykorzystuję w nich dużą ilość ścinków papieru, które mi pozostają ze scrapbookingowych projektów i do tego ta fantastyczna zabawa mediami. Tło powstało z posklejanych razem resztek gazet i papieru. Całość pokryłam gesso a po wyschnięciu nałożyłam maski i stemple. Tło spryskałam wodą, następnie wpuszczałam krople mgiełek pozwalając im swobodnie się mieszać. Po przyklejeniu kompozycji całość pochlapałam rozwodnionym farbami akwarelowym. Na koniec potuszowałam wszystko białą farbą akrylową. I wpis gotowy. Zachęcam Was do tworzenia takich swoich wpisów bo to wspaniała przygoda i radość tworzenia.

 

                                            

 Produkty, które możesz wykorzystać w tym projekcie:

                                                      

              

 

 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl