MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Bajkowe wydmuszki 0
Bajkowe wydmuszki

Bardzo lubię oglądać kurczaczki i kaczuszki u innych, natomiast nie lubię ich malować ani naklejać, dlatego moje tegoroczne jaja wielkanocne są bardziej bajkowe. Do wykonania jaj wykorzystałam wydmuszki gęsie oraz większe jajo akrylowe 12 cm.
Grafiki, które wykorzystałam są wyszukane z internetu, do naklejenia ich na jajka użyłam medium do transferu. Jako tło jajek wykorzystałam doskonałą czerń farby tablicowej Pentart, a do jej rozweselenia dwóch kolorów farb akrylowych: bordowej i złotej.
Wzory graficzne pasków i kratek obsypałam po polakierowaniu jaj piaskiem mineralnym białym Pentart, to nadało przejrzystości grafice i lekkości całej kompozycji. Zakończenia jajek odcisnęłam z pasty i ozdobiłam szklanym koralikiem. Do ozdobienia kompozycji wykorzystałam wianek wiklinowy, który przeciągnęłam woskami Pentart złotym i bordowym i ozdobiłam naturalnymi piórami bażanta. 

Wszystkie potrzebne produkty do wykonania takich jajeczek użyłam ze sklepu: https://www.craftart.com.pl/

                                             

 Produkty, które możesz wykorzystać w tym projekcie:

         Jajko akrylowe 2-częściowe 11 cm Efco     

 

 

Komentarze do wpisu (0)

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl