MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Basia Bartoszewicz - DT CraftART 2017 0
Basia Bartoszewicz - DT CraftART 2017

Kim jestem?

Basią, w której życiu nie ma miejsca na nudę. Szczęśliwą kobietą, matką i żoną lubiącą domowe zacisze i magiczną atmosferę odbudowanej pracowni. Z wykształcenia ekonomistka i pedagog o kilku specjalnościach, z doskoku terapeuta zajęciowy.

Co robię?

Każdego dnia cieszę się małym szczęściem, które daje sztuka życia. Gonię czas aby zdążyć z realizacją projektów stale piętrzących się w mojej głowie.

Jak żyję?

Szybko ale szczęśliwie. Z uśmiechem na twarzy i radością w sercu, otoczona najbliższymi i przyjaciółmi. Kreatywność jest zaraźliwa więc z tysiącem pomysłów w głowie i pozytywnym nastawieniem skutecznie zarażam pasją tworzenia.

Czym się pasjonuję?

Tworzeniem rzeczy unikatowych, dawaniem drugiego życia zapomnianym przedmiotom. Szaleję z kolorami i różnorodnymi materiałami, eksperymentuję. Kolorowy świat papierów i mediów pochłania mój czas.

Co robię w wolnej chwili?

Wędruję po górskich szlakach albo zwiedzam ciekawe miejsca w dalekich krajach. Czytam, tworzę, żyję z pasją.

Gdzie mnie spotkacie?

www.creatywnie.pl

www.facebook.com/rekatworzone/

 

Komentarze do wpisu (0)

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl