MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Beata Bączek - Design Team CraftART 2017 0
Beata Bączek - Design Team CraftART 2017

Kim jestem i czym się pasjonuję?

Mam na imię Beata i... cierpiąc na syndrom "niespokojnych rąk", zajmuję się różnymi dziedzinami szeroko pojętego rękodzieła odkąd pamiętam.

Z wykształcenia jestem ceramikiem. Ponadto skończyłam kierunek Architektura Wnętrz na Wydziale Artystycznym WSUS w Poznaniu. Przez kilkanaście lat, na poznańskim Starym Mieście prowadziłam Pracownię Ceramiki Artystycznej. Próbowałam także mnóstwa innych rzeczy: decoupage, witraż, malarstwo, rysunek, malowanie na jedwabiu, szkle. Obecnie najbardziej pochłania mnie scrapbooking, mixed-media, a moja najnowsza miłość to foamiran. Często jeżdżę na różnego rodzaju warsztaty, lubię poznawać nowe techniki, media i oczywiście ludzi.

Gdzie mnie spotkacie?

FACEBOOK

BLOGSPOT

Pozdrawiam!

Komentarze do wpisu (0)

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl