MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Beata Bączek - artystka z krwi, kości i wykształcenia 0
Beata Bączek - artystka z krwi, kości i wykształcenia

Wszystkie członkinie DT CraftART twierdzą, że mają syndrom „niespokojnych rąk”. Muszę jednak przyznać, że Beatka wybitnie mi się z tym kojarzy. Jest szalenie wszechstronną i utalentowana artystką. Specjalizuje się w mixed mediach, choć ostatnio rozkochała się w malowaniu One Stroke i pracy z tuszami alkoholowymi. Czego się jednak nie dotknie, wygląda, jakby robiła to od kołyski. Cieszę się więc, że będziemy już kolejny rok razem tworzyć naszą wyjątkową codzienność.

Beata zajmuje się różnymi dziedzinami szeroko pojętego rękodzieła. Od jakiegoś czasu mocno trenuje technikę dekoracyjnego malowania One Stroke. Jej prace malarskie wywołują zachwyt i podziw, a ona wciąż przez swoja wrodzoną skromność twierdzi, że jeszcze długa droga przed nią by osiągnąć mistrzostwo.

Z wykształcenia jest ceramikiem. Ponadto skończyła kierunek Architektura Wnętrz na Wydziale Artystycznym WSUS w Poznaniu. Przez kilkanaście lat, na poznańskim Starym Mieście prowadziła Pracownię Ceramiki Artystycznej. Próbowała także mnóstwa innych rzeczy: decoupage, witrażu, malarstwa, rysunku, malowania na jedwabiu i szkle. Obecnie najbardziej pochłania ją scrapbooking, mixed-media, a jej najnowszą miłością jest foamiran i malowanie ozdobne. Często jeździ na różnego rodzaju warsztaty, lubi poznawać nowe techniki, media i oczywiście ludzi.

Uwielbiam godzinami rozmawiać z nią przez telefon i rozprawiać o nowych mediach, możliwościach jakie nam dają i projektach, które chciałybyśmy jeszcze wspólnie zrealizować. 

Wierzę, że i w tym roku zaskoczy Cię swoimi nietuzinkowymi inspiracjami. 

 

One Stroke Beata Bączek  Malowanie tuszami alkoholowymi Beata Bączek Kwiaty malowane techniką One Stroke Beata Bączek

 

Beatę możesz spotkać również:

Facebook – https://www.facebook.com/U-Motylka-165861347101360/

Instagram - https://www.instagram.com/u.motylka/

Komentarze do wpisu (0)

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl