MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Boooo! Do tablicy! 0
Boooo! Do tablicy!

Boooo! Do tablicy!

Jestem z wykształcenia nauczycielką, a zatem tablica jest mi bliskim przedmiotem. Nie uczę jednakże, lecz tablicy używam. W kuchni do
zapisywania informacji ( np. że obiadu dzisiaj nie będzie ;)), albo podczas spotkań towarzyskich, gdy gramy w tabu i na tablicy rysujemy hasła do odgadnięcia.

Wziąwszy jednak do ręki farbę „Efekt tablicy” RENESANSU zaśmiałam się złowieszczo jak na czarownicę przystało i postanowiłam pokazać Wam jej nowe zastosowanie. Korzystając z jesiennych dobrodziejstw natury, zaopatrzyłam się w dynię, którą dwukrotnie pomalowałam tą farbą. Między jedna a drugą warstwą zastosowałam kilkugodzinną przerwę. Następnie wzięłam w dłoń kredę i... mam już ozdobę na spotkanie halloweenowe?
A Wy jaki macie pomysł na wykorzystanie tego produktu?

To jak? Cukierek, czy... farba tablicowa? ;)

 

 Pozdrawiam :)

 

 

Produkty, które możesz wykorzystać w tym projekcie:

             

 

Komentarze do wpisu (0)

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl