MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Butelka pełna wspomnień 0
Butelka pełna wspomnień

Lubię nietuzinkowe prezenty, dlatego większość z nich tworzę sama. Gdy tylko dotarł do mnie szlagmetal w kolorze aluminium postanowiłam, że wysrebrzę sobie całą buteleczkę, która stała niepozornie w kącie. Zabrałam się więc do pracy.

Po oczyszczeniu szkła nałożyłam podkład związujący ADHESION PRIMER Ambiente Chalk, który zwiększa przyczepność farby. Następnie czarną farbą akrylową A'KRYL Renesans pomalowałam całą powierzchnię butelki.

W międzyczasie, wykorzystując masę samoutwardzalną DAS, przygotowałam ozdobne dekory wykorzystując do tego różnego rodzaju silikonowe foremki.

Gdy farba przeschła "zamontowałam" dekorację. Na całość nałożyłam srebrny szlagmetal. Żeby praca nie była zbyt monochromatyczna, pomiędzy dekory wplotłam elementy ciekawej grafiki. Całość przetarłam bitumem, aby podkreślić wypukłości wzorów i nieregularność struktury. Można też zastosować patynę postarzającą Renesans. 

Mam nadzieję, że podoba się Wam moja buteleczka i zainspiruje Was do poszukiwania nowych form użytkowych. 

 

inspiracje dt craftart aga mis 2017 05 (1)

inspiracje dt craftart aga mis 2017 05 (2)

inspiracje dt craftart aga mis 2017 05 (3)

inspiracje dt craftart aga mis 2017 05 (4)

 

Serdecznie pozdrawiam.

Agnieszka Miś

DT CraftART 2017 Agnieszka Miś

 

Produkty, które możesz wykorzystać w tym projekcie:

 

Podkład związujący Renesans Bitum  Patyna Renesans  Farba akrylowa czarna A'KRYL Renesans Szlagmetal Aluminium Mikstion na wodzie - klej do złoceń RenesansWerniks / lakier do srebra Lustrina Renesans Foremka silikonowa Piórko

Komentarze do wpisu (0)

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl