MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Donata Niedziela - Design Team CraftART 2018 1
Donata Niedziela - Design Team CraftART 2018

Kim jestem?

Mamą, oddaną swoim dzieciom które są dla mnie najważniejsze w życiu! Żoną faceta poznanego ćwierć wieku temu na festiwalu w Jarocinie, kiedyś w glanach dziś w trampkach przemierzamy razem codzienność :-)

Co robię?

Z zawodu chemik, jednak od 14 lat jestem związana z korpo w pionie logistyczno-handlowym, pewnie gdyby nie fantastyczni ludzie z którymi pracuję, zawodowo byłabym zupełnie gdzieś indziej :-)

Jak żyję?

Szybko. Lubię wysokie obroty, nie mam czasu na nudę, piorę, sprzątam, gotuję, odbieram dzieci ze szkoły .... Kura domowa ot co :-) ale potem siadam i zatracam się w swoim hobby na długie wieczorne godziny. 

Czym się pasjonuję?

Kocham psy, punk rocka, książki fantasy i komedie Bareji. Fascynują mnie wnętrza duże, loftowe, przestronne. Uwielbiam prowadzić auto, mogłabym to robić zawodowo :-)

Co robię w wolnej chwili?

Ozdabiam drewniane przedmioty. Decoupage to zdecydowanie mój konik, zaczęłam też bawić się scrapem w którym zatraciłam się bez reszty.

O czym marzę?

O Work Box, duuużej szafie w której mogłabym pięknie poukładać swoje wszystkie kreatywne klamoty :-)

Gdzie mnie spotkacie?

FACEBOOK
INSTAGRAM - donataniedziela

Pozdrawiam!

Komentarze do wpisu (1)

22 kwietnia 2018

Znam, kocham i podziwiam. Jest cudownym człowiekiem, fantastycznym przyjacielem i najlepszą mamą.

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl