MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Donata Niedziela – najbardziej kreatywny ambasador na świecie 1
Donata Niedziela – najbardziej kreatywny ambasador na świecie

Z Donatą znamy się od lat. Gdy czas działania poprzedniego DT dobiegał końca, musiałam zrobić wszystko, żeby została z nami na kolejne miesiące. To fantastyczna, kreatywna kobieta. Zaproponowałam jej więc bycie naszą Ambasadorką i trzymałam kciuki, aby się zgodziła. Oto jest!

Donata z zawodu jest chemikiem, od lat pracuje w pionie logistyczno-handlowym jednej z korporacji, ale to hobby daje jej największe odprężenie. Mimo że w pracy ma fantastycznych znajomych, a mąż poznany na festiwalu w Jarocinie i dzieci są całym jej światem, gdy tylko może usiąść w swoim magicznym kąciku, zatraca się na długie, wieczorne godziny.

Donia przede wszystkim ozdabia drewniane przedmioty. Jej największym konikiem jest decoupage i scrapowanie, które z powodzeniem łączy w przepięknych pracach. Nie stroni jednak również od innych technik twórczych. Dają jej one pole do popisu w kreatywnych wyzwaniach.

Niedawno, pod jednym z wpisów z jej pracą, jedna z dziewczyn napisała: „Donata to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Ma znakomite poczucie estetyki, własny, niepowtarzalny styl, cechuje ją dbałość o detale, projekty przez nią stworzone są dopracowane w każdym calu. Donata to klasa sama w sobie. W czasach gdy króluje bylejakość i idzie się w ilość, a nie w jakość Donia cudownie idzie pod prąd!”. Cóż. Zgadzam się z tym w 100%!

 

 Blejtram w kształcie łódki Donata Niedziela Łapacz snów Donata Niedziela Skrzyneczka Donata Niedziela

Donatę można spotkać również:

Facebook - Doni dekupażowe love

Instagram -https://www.instagram.com/donataniedziela/

Komentarze do wpisu (1)

10 stycznia 2020

świetny opis świetnej osoby

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl