MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Donata Niedziela – najbardziej kreatywny ambasador na świecie 1
Donata Niedziela – najbardziej kreatywny ambasador na świecie

Z Donatą znamy się od lat. Gdy czas działania poprzedniego DT dobiegał końca, musiałam zrobić wszystko, żeby została z nami na kolejne miesiące. To fantastyczna, kreatywna kobieta. Zaproponowałam jej więc bycie naszą Ambasadorką i trzymałam kciuki, aby się zgodziła. Oto jest!

Donata z zawodu jest chemikiem, od lat pracuje w pionie logistyczno-handlowym jednej z korporacji, ale to hobby daje jej największe odprężenie. Mimo że w pracy ma fantastycznych znajomych, a mąż poznany na festiwalu w Jarocinie i dzieci są całym jej światem, gdy tylko może usiąść w swoim magicznym kąciku, zatraca się na długie, wieczorne godziny.

Donia przede wszystkim ozdabia drewniane przedmioty. Jej największym konikiem jest decoupage i scrapowanie, które z powodzeniem łączy w przepięknych pracach. Nie stroni jednak również od innych technik twórczych. Dają jej one pole do popisu w kreatywnych wyzwaniach.

Niedawno, pod jednym z wpisów z jej pracą, jedna z dziewczyn napisała: „Donata to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Ma znakomite poczucie estetyki, własny, niepowtarzalny styl, cechuje ją dbałość o detale, projekty przez nią stworzone są dopracowane w każdym calu. Donata to klasa sama w sobie. W czasach gdy króluje bylejakość i idzie się w ilość, a nie w jakość Donia cudownie idzie pod prąd!”. Cóż. Zgadzam się z tym w 100%!

 

 Blejtram w kształcie łódki Donata Niedziela Łapacz snów Donata Niedziela Skrzyneczka Donata Niedziela

Donatę można spotkać również:

Facebook - Doni dekupażowe love

Instagram -https://www.instagram.com/donataniedziela/

Komentarze do wpisu (1)

10 stycznia 2020

świetny opis świetnej osoby

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl