MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Dorota Kruszewska - kreatywna eksploratorka 1
Dorota Kruszewska - kreatywna eksploratorka

Poszukując osób do zespołu projektowego, ważne było dla mnie to, aby były to osoby niebojące się wyzwań. Takie, które lubią eksperymentować i testować nowe media. Niewątpliwie Dorota Kruszewska do takich właśnie osób należy.

Tę pasję w testowaniu nowych mediów widać w jej pracach. Jest kraftowym eksplorerem, który nie boi się tworzyć w najróżniejszych technikach. Mimo iż najbardziej upodobała sobie techniki mixemdiowe, to wśród jej prac znajdziesz zarówno te wykonane w technice decoupage, filcowania, jak i scrapbookingu. Poza tym Dorota nie stroni nawet od haftu krzyżykowego, czy dziergania na drutach. W jej miejscu w sieci jest po prostu cudnie, nienudnie :)!

Sam o sobie mówi, że cierpi na zespół niespokojnych rąk. Swój notes każdego dnia wypełnia planami nowych projektów. Mimo, że od kilku lat uzależniona jest od mediowania, to ogromną frajdę sprawia jej poznawanie nowych technik rękodzielniczych. Kocha warstwy, kolory i całą masę dodatków. Dlatego prace “clean&simple” nie są dla niej. 

Inspiracji poszukuje w naturze, stąd w jej projektach odnajdziecie suszone rośliny, korę drzew, piórka czy muszle. 

Kocha wszelkiego rodzaju przeróbki, dlatego w jej twórczości znajdziesz projekty upcyklingowe. Nie może bowiem przejść obojętnie obok starej żarówki, tarki do sera czy sprzączki od paska. 

Mama, żona, psiara, wolontariuszka. 

   

 

W sieci jej prace możesz obserwować tutaj: 

BLOG: https://cudnenienudne.pl/

FACEBOOK FANPAGE https://www.facebook.com/cudnenienudne/

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/cudnenienudne/

Komentarze do wpisu (1)

29 grudnia 2019

Fantastyczne prace! Jestem bardzo ciekawa Twoich inspiracji!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl