MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Ilona Hałazińska - DT CraftART 2017 0
Ilona Hałazińska - DT CraftART 2017

Kim jestem?

Sobą. Czasem pyskatą i zaczepną. Czasem nieśmiałą i małomówną. Zmienną, a zarazem wierną swym ideałom, marzeniom i prawdziwym przyjaciołom. Jestem jedną wielką sprzecznością! I dobrze mi z tym! J ( Innym ze mną? Hmmm … może troszeczkę mniej ;))

Z wykształcenia ekonomista i manager oświaty. Z zamiłowania pedagog i animator kultury, rzemieślnik i rękodzielnik.

Co robię?

Bawię się swoją pracą. Jestem szczęściarą. Robię to co kocham. Uczę, tworzę i spotykam rzesze wspaniałych ludzi, którzy dają mi kopa do pracy i mnóstwo siły, by stawiać czoło nowym wyzwaniom.

Jak żyję?

Na wysokich obrotach. Nie pracuję na etacie. Wiem, że to nie dla mnie. Ograniczenia mnie męczą. Od ponad 10 lat prowadzę więc własną działalność – szkołę artystyczną, sklep i pracownię. Uczę i tworzę. Działam społecznie na rzecz edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych. Do tego jestem mamą fantastycznych chłopaków, których zarażam pasją do życia i ludzi.

Czym się pasjonuję?

Sztuką uczenia przez sztukę, bo możliwość uczenia innych i obserwacja, jak rozwijają skrzydła, jak zaczynają wierzyć we własne możliwości daje mi najwięcej satysfakcji.

Sztuką tworzenia, bo sama uwielbiam tworzyć, eksperymentować, łączyć techniki.

Co robię w wolnej chwili?

Zatapiam się w książkach. Relaksuję przy muzyce. Gotuję i rozkoszuję się smakiem.

Gdzie mnie spotkacie?

wwww.halazinska.pl

www.malowanakuznia.pl

www.facebook.com/halazinska/

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl