MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Iwona Walczak - DT CraftART 2017 0
Iwona Walczak - DT CraftART 2017

Kim jestem?

Wypalonym handlowcem mającym dość korporacji. 
Osobą lubiącą przebywać w swoim malutkim domku na wsi gdzie zaszywam się w pokoiku i w ciszy tworzę swoje małe arcydzieła.

Żoną fajnego faceta, matką dwójki dorosłych już dzieci Małgorzaty (25) i Grzegorza (20). Osobą z bardzo małą asertywnością (dzieci moje twierdzą, że nieasertywną), ufającą ludziom, kochającą dzieci i zwierzęta.

Co robię?

Obecnie jestem kierownikiem transportu w firmie transportowej, zajmuję się spedycją i logistyką. Ponieważ pracuję w domu więc mam trochę czasu w „międzyczasie” na uszczęśliwianie siebie. Potrafię godzinami tworzyć albumy, zaproszenia, kartki – wszystko co można wykonać z papieru. Poznaję nowe metody i wprowadzam je do swoich prac.

Jak żyję?

Jak pustelnik, z dala od zgiełku i hałasu i kocham to. Kiedyś byłam przedstawicielem farmaceutycznym i jeździłam po całej Polsce – pewnie dlatego teraz cieszę się tym co mam, że nie muszę się wcześnie zrywać, tłumaczyć przełożonym i być na każdy telefon. Pięć lat temu pokochałam scrapbooking i moja miłość trwa dalej. 

Czym się pasjonuję?

Możliwością pokazania innym, że można żyć bez komputera i wszelkich innych tzw. białych ekranów, które ostatnio opanowały świat.

Co robię w wolnej chwili?

Chodzę z psem na spacery, spotykam się z takimi samymi „wariatami” jak ja. Gram w gry planszowe (są takie – naprawdę).

O czym marzę ? 

By móc jak najdłużej cieszyć się tym co robię, wyjechać z rodziną na egzotyczną wycieczkę, zwiedzić Norwegię, polecieć na motolotni, zrobić prawko na motor i kupić fajną ciężką maszynę z koszem :) 

Gdzie mnie spotkacie?

www.prezentsamwsobie.blogspot.com/

www.facebook.com/prezentsamwsobie/

Komentarze do wpisu (0)

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl