MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Jak stworzyć kredowe dekory imitujące rzeźbione dekoracje? 0
Jak stworzyć kredowe dekory imitujące rzeźbione dekoracje?

JAK STWORZYĆ IMITACJĘ RZEŹBIONYCH DEKORÓW PRZY POMOCY PROSZKU CERAMICZNEGO I FARB KREDOWYCH AMBIENTE CHALKY COLOUR ORAZ KREMOWYCH WOSKÓW WAX CREAM RENESANS

Zdarza Ci się przejść obok sztukaterii, finezyjnego odlewu bez potrzeby dotknięcia i wymacania każdego zagłębienia? Mnie z trudem. Dlatego sama od lat zbieram ciekawe formy by móc tworzyć dekory, które ozdobią każdą powierzchnię.

Dużym problemem jednak było znalezienie mas, które pięknie się odlewały. Testowałam przeróżne gipsy, proszki, masy, aż trafiłam na proszek ceramiczny, który fantastycznie się odlewa tworząc równiuteńkie dekory.
A w połączeniu z farbami kredowymi Ambiente Chalku Colors i woskami kremowymi Wax Cream z linii Ambiente daje możliwość tworzenia niepowtarzalnych dekoracji. 
 
Koniecznie zatem obejrzyj mój live, który poprowadziłam dla naszej społeczności w mediach społecznościowych. Podczas spotkania mówię nie tylko o proszku ceramicznym, ale również o formach do odlewów. Na co należy zwracać uwagę przy zakupie ich, aby odlewy wręcz z nich wyskakiwały. Omawiam woski kremowe Wax Cream oraz farby kredowe Ambiente Chalky Colors Renesans. Ich zalety i sposób aplikowania. 
 
 
Listę produktów, których użyłam podczas szkolenia znajdziesz pod poniższym video.

 

Miłego oglądanie i owocnego tworzenia!

 

FACEBOOK LIVE - VIDEO

 
 

Komentarze do wpisu (0)

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl