MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Jonaszek Gosia - DT CraftART 2017 0
Jonaszek Gosia - DT CraftART 2017

Kim jestem?

...jestem marzycielka z głową pełną twórczych i zwariowanych pomysłów. Uwielbiam podróże, przygody, miejsca z duszą i klimatem, herbatę, kwiaty, lisy oraz wszystkie odcienie koloru brązowego.
Z wykształcenia artysta plastyk, pedagog i animator kultury.

Co robię?

Robię to co kocham...pracuję z dziećmi i młodzieżą, prowadzę zajęcia artystyczne, uczę, tworzę i bawię się sztuką.

Jak żyję?

Z jednej strony raczej spontanicznie i szybko...pomysł goni pomysł a z drugiej powoli, przepełniona melancholią duszy i różnymi refleksjami nad  światem.  

Czym się pasjonuję?

...sztuką, zwłaszcza grafiką, malarstwem i rysunkiem ilustracyjnym. W roku 2009 odkryłam scrapbooking i od tego czasu stał się on moją kolejną pasją. Nie mam jakiegoś ulubionego stylu, choć bardzo lubię vintage. Uwielbiam tworzyć z papieru, kocham prace z mixmediami, uwielbiam tworzyć journale i ozdabiać przedmioty.
Zabawa z papierem sprawia mi bardzo dużo radości i mam nadzieję, że nigdy się to nie zmieni!

Co robię w wolnej chwili?

A w wolnej chwili oprócz oczywiście tworzenia, zajmuję się ogrodem, dużo czytam, jeżdżę rowerem, spotykam się z przyjaciółmi i odwiedzam małe magiczne polskie zakątki...

Gdzie mnie spotkacie?


http://peniniaart.blogspot.com/

https://www.facebook.com/gosia.jonaszek

http://www.pinterest.com/peninia/

 

Komentarze do wpisu (0)

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl