MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Justbecausepanda – spec od pouringu i żywic 0
Justbecausepanda – spec od pouringu i żywic

Nie ukrywam, że bardzo chciałam, aby do DT CraftART zgłosiła się również Alicja Wałkowska. Jej prace są po prostu piękne i choć kojarzy się głównie z lanymi obrazami (pour painting) i żywicą, jest niezwykle kreatywną osobą.

Alicja, odkąd pamięta, zawsze coś tworzyła, rysowała albo niszczyła, bo jak twierdzi,  to też proces twórczy. Zajmowała się już chyba wszystkim. Od figurek z kredy (jej pierwsze 'kreatywne' wspomnienie to mała Alicja wydłubująca igłami z kredy zwierzątka), po tworzenie akcesoriów do cosplay, robienie figurek z gorącego kleju, obrazów z modeliny, aż do wylewania farby na płótna i zabaw żywicą. Prawdę powiedziawszy, cokolwiek wpadnie jej w ręce - stara się coś z tego zrobić. Kiedyś z nudów wyrzeźbiła nawet kota z masła.

Obecnie głównie zajmuje się farbami akrylowymi, tuszami alkoholowymi oraz żywicą artystyczną i w tych właśnie mediach odnajduje się najlepiej, co nie znaczy jednak, że przestała robić koty z masła!

Jej misją jest zarażenie kolorem i kreatywnością jak największą ilość osób.

Mam nadzieję, że każde spotkanie z Alicją będzie dla Ciebie ucztą kreatywności.

 

Justbecausepanda lany obraz Obraz w żywicy Justbecausepanda Obraz w technice pouring Justbecausepanda

 

Główne kanały Alicji to:

Facebook - https://www.facebook.com/justbecausepanda/

Instagram - https://www.instagram.com/justbecausepanda

Blog - justbecausepanda.com

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl