MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Kasia Charlak – KasyopeaART wielbicielka kompozycji warstwowych 0
Kasia Charlak – KasyopeaART wielbicielka kompozycji warstwowych

Kasię Charlak znaną jako KasyopeaArt poznałam na poznańskim zlocie Craft Party. Urzekła mnie swoją otwartością i zaangażowaniem z jakim opowiadała o swojej pasji. Dlatego ogromnie mnie ucieszyło, gdy zechciała dołączyć do naszej twórczej ferajny.

Kasia z pochodzenia jest Lublinianką, ale od 14 lat mieszka pod Gorzowem Wielkopolskim, gdzie ma swój mały domek, męża, dzieci i kota. Ma tam również swój twórczy kącik, który otworzyła po jednym ze szkoleń decoupage. 

Kasia od dziecka miała styczność ze sztuką i była uczestniczką różnych kółek plastycznych, zajmowała się makramą. To  właśnie dzięki warsztatom odkryła swoje pasje. Przepadła. Z upływem lat zaczęła poszerzać swoją wiedzę i technikę oraz bawić się mediami. Świat mix mediów pochłoną ją na dobre.

Kasia tworzy w każdej wolnej chwili. Kiedy tylko dopada ją wena, biegnie na swoje poddasze i znika przed światem.

Uwielbia tworzyć warstwowe kompozycje, kocha prace na blejtramach, często wykorzystuje decoupage w pracach mix mediowych. Fascynuje ją praca z papierem do scrapbookingu, ale jak twierdzi, to dopiero nieśmiałe kroki w tym kierunku.

Liczę na to, że tak jak mnie, jej prace będą zachwycały również i Ciebie. 

 

 Blejtram w kształcie balona Katarzyna Charlak Blejtram Katarzyna Charlak Zeszyt Katarzyna Charlak

 

Kasię Charlak, znaną jako KasyopeaART, można znaleźć:

Facebook - https://www.facebook.com/KasyopeaArt-960316824035651/

Instagram -  https://www.instagram.com/kasyopea_art

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl