MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Klaudia Wrzesińska - Design Team CraftART 2017 0
Klaudia Wrzesińska - Design Team CraftART 2017

Kim jestem?

Obserwatorem codzienności, poszukującym twórcą. Pasjonatka malarstwa akrylowego. Uwielbiam odcienie zieleni i fioletu. Lubię czytać książki, spacerować, jeździć na rowerze. Miłośniczka ciężkiego brzmienia oraz wielbicielka kotów.

Co robię?

Studiuję Edukację Artystyczną ze specjalnością pedagogiczną oraz malarstwem. Zawodowo jestem związana z Malowaną Kuźnią oraz Sklepem dla plastyków i hobbystów CraftART. Wspomagam organizację kursów i warsztatów, czy też funkcjonowanie naszej placówki handlowej. Spełniam się również jako nauczyciel Rysunku i Malarstwa.

Czym się pasjonuję?

Sztuką, głównie malarstwem. Fascynuje mnie martwa natura oraz jej rola w życiu człowieka. Lubię łączyć różne techniki lub przedstawiać jeden motyw w różny sposób, aby końcowy efekt pracy zaskoczył nie tylko widzów, ale i mnie samą.

Co robię w wolnej chwili?

Maluję, rysuję, czasem fotografuję. Wieczorami siadam z kubkiem gorącej herbaty i zanurzam się w świecie science-fiction, thrillerów, dramatów czy kryminałów. Lubię też odpocząć przy dobrej grze komputerowej. Czasem zdarza mi się „przeprosić” porzuconą w kąt gitarę.

O czym marzę?

O własnej pracowni, przestrzeni, gdzie będę mogła tworzyć pełną parą. O zdecydowanie większej ilości wolnego czasu. Przydałby się również worek pieniędzy, który przeznaczyłabym na ogromny dom z ogrodem oraz na spełnienie młodzieżowego marzenia – uczestnictwo w koncertach ulubionych zespołów muzycznych oraz wycieczki do największych muzeów świata.

Gdzie mnie spotkacie?

Malowana Kuźnia

Galeria prac

 

Pozdrawiam!

 

 

Komentarze do wpisu (0)

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl