MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Klaudia Wrzesińska - Design Team CraftART 2017 0
Klaudia Wrzesińska - Design Team CraftART 2017

Kim jestem?

Obserwatorem codzienności, poszukującym twórcą. Pasjonatka malarstwa akrylowego. Uwielbiam odcienie zieleni i fioletu. Lubię czytać książki, spacerować, jeździć na rowerze. Miłośniczka ciężkiego brzmienia oraz wielbicielka kotów.

Co robię?

Studiuję Edukację Artystyczną ze specjalnością pedagogiczną oraz malarstwem. Zawodowo jestem związana z Malowaną Kuźnią oraz Sklepem dla plastyków i hobbystów CraftART. Wspomagam organizację kursów i warsztatów, czy też funkcjonowanie naszej placówki handlowej. Spełniam się również jako nauczyciel Rysunku i Malarstwa.

Czym się pasjonuję?

Sztuką, głównie malarstwem. Fascynuje mnie martwa natura oraz jej rola w życiu człowieka. Lubię łączyć różne techniki lub przedstawiać jeden motyw w różny sposób, aby końcowy efekt pracy zaskoczył nie tylko widzów, ale i mnie samą.

Co robię w wolnej chwili?

Maluję, rysuję, czasem fotografuję. Wieczorami siadam z kubkiem gorącej herbaty i zanurzam się w świecie science-fiction, thrillerów, dramatów czy kryminałów. Lubię też odpocząć przy dobrej grze komputerowej. Czasem zdarza mi się „przeprosić” porzuconą w kąt gitarę.

O czym marzę?

O własnej pracowni, przestrzeni, gdzie będę mogła tworzyć pełną parą. O zdecydowanie większej ilości wolnego czasu. Przydałby się również worek pieniędzy, który przeznaczyłabym na ogromny dom z ogrodem oraz na spełnienie młodzieżowego marzenia – uczestnictwo w koncertach ulubionych zespołów muzycznych oraz wycieczki do największych muzeów świata.

Gdzie mnie spotkacie?

Malowana Kuźnia

Galeria prac

 

Pozdrawiam!

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl