MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Krajobraz 0
Krajobraz

Pięknie za oknem, słonecznie, zielono czyli wiosennie i radośnie.
Dzisiejsza inspiracja powstała za pomocą rewelacyjnych materiałów firmy Renesans :)

Farby akwarelowe w kostkach wytwarzane są według tradycyjnych receptur na bazie gumy arabskiej i polskiego miodu akacjowego. Przy ich produkcji używane są wyselekcjonowane pigmenty. Charakteryzują się bardzo dobrą rozpuszczalnością w wodzie.

Akwarele Renesans dobrze się rozprowadzają, optymalnie kryją malowaną powierzchnię i tworzą piękne transparentne efekty. Farby te są produkowane ręcznie i naturalnie suszone. Do nabycia na sztuki oraz w zestawach tutaj - Sklep dla ludzi z pasją

Kredki Renesans charakteryzują się umiarkowaną mieszalnością kolorów. Wzmocnienie intensywności poprzez kreskowanie krzyżowe daje efekt, dzięki któremu nakładane kolory wydają się łączyć. Kredki te odznaczają się bardzo dobrą światłotrwałością i odpornością na upływ czasu.

 

 

 

 Produkty wykorzystane w tym projekcie:

 

       Akwarele w kostkach Renesans 54 kolory 1,5ml         Kredki akwarelowe 12 kolorów Renesans

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl