MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Kreatywne pojedynki - Wyniki Wyzwania #14 2
Kreatywne pojedynki - Wyniki Wyzwania #14

To, że na kreatywnym "ringu" toczą się artystyczne pojedynki to wiemy, ale że stoczymy istną batalię w gronie naszego jury to się nie spodziewaliśmy. Bez obaw, nikomu krzywda się nie stała. Po prostu tak wiele prac nas zachwyciło, aż żal było wybrać tylko jedną.

Po raz kolejny, pięknie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Gratulujemy zwyciężczyni i zapraszamy na kolejne kreatywne wyzwanie. Tym razem w kolorze blue - Graj w kolory - NIEBIESKI

Miejsce I

Postanowiliśmy tym razem docenić ogrom pracy włożonej w wykonanie zielnika. Misterna, koronkowa wręcz praca, precyzja i sam już efekt końcowy - wszystko godne podziwu. Tym samym, na punkty (bo konkurencja deptała po piętach) pojedynek wygrywa WuWu - Zatoka Wspomnień.

Z przyjemnością prezentujemy to "cacuszko"...
WuWu - Zatoka Wspomnień otrzymuje nagrodę w postaci Vouchera na kwotę 30 zł do zrealizowania w naszym sklepie. W celu otrzymania kodu rabatowego prosimy o kontakt telefoniczny 61 222 49 01 lub mailowo info@craftart.com.pl. 

Voucher na zakupy w sklepie CraftART

 A oto Baner Zwycięzcy :)

   Zwycięzca wyzwania DT CraftART

 Gratulujemy!

Komentarze do wpisu (2)

23 kwietnia 2018

Piękny

8 czerwca 2018

zachwycający w swej misterności, kruchości i delikatności ...

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl