MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Kwaśniewska Małgorzata - DT CraftART 2017 0
Kwaśniewska Małgorzata - DT CraftART 2017

Kim jestem?

Osobą bardzo pozytywnie nastawiona do świata. Otwartą na wiele wyzwań, którym poddaję się z entuzjazmem. Wciąż odkrywam w sobie nowe pasje, które staram się rozwijać. Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa, często wykorzystuję zdobytą wiedzę i doświadczenie w innych dziedzinach, którymi się pasjonuję czyli w malarstwie, rysunku, projektowaniu ogrodów czy wnętrz. Wciąż boje się, że nie zdążę zrealizować wszystkich pomysłów kłębiących się w mojej głowie i poznać wielu ciekawych możliwości i technik tworzenia rzeczy pięknych.

Co robię?

Twórczo szaleję zmieniając moje otoczenie dookoła jak również otoczenie moich znajomych.

Jak żyję?

W cudownym otoczeniu bliskich mi osób, staram się wciągać ich w różne pasje i je rozwijać.

Czym się pasjonuję?

Pasjonuję mnie architektura, organizowanie przestrzeni, projektowanie mebli, ogrodów, malarstwo i upiększanie rzeczy pozornie bez znaczenia. Kocham metamorfozy, to jak z niczego można stworzyć coś pięknego...

Co robię w wolnej chwili?

Ciężko u mnie o taką chwilę, ale jak nie mogę malować czy rysować to chętnie wdrapuję się na jakąś wielką górę, z której mogę podziwiać piękne widoki, uwielbiam książki, odwiedzam muzea, podziwiam dokonania wcześniejszych artystów i architektów.

O czym marzę?

Marzę o swojej własnej pracowni i wielkim ogrodzie.

Gdzie mnie spotkacie?

 ttps://www.facebook.com/Bombowagaleriamw/

 

 

Komentarze do wpisu (0)

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl