MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Laboratorium CraftART - grupa kreatywnego wsparcia na FB 1
Laboratorium CraftART - grupa kreatywnego wsparcia na FB

Laboratorium CraftART - grupa kreatywnego wsparcia Ilony Hałazińskiej

Grupa jest przeznaczona przede wszystkim dla osób początkujących i amatorów sztuki zdobienia oraz osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności, poznać możliwości i potencjał mediów i preparatów wykorzystywanych w różnych technikach sztuk plastycznych, użytkowych i rękodzieła.

Postaramy się wskazać jakie są różnice między preparatami, do czego służą i jakie jest ich zastosowanie w technikach miexed media, malarskich technikach dekoracyjnych, decoupage, pozłotnictwie czy stylizacji mebli oraz dodatków i dekoracji wystroju wnętrz.
Podpowiemy też, jakie są najczęściej popełniane błędy przy stosowaniu mediów i jak ich uniknąć.

Zatem jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności. Jesteś otwarta na rady i wskazówki to dołącz do naszej grupy. Testuj, dziel się opiniami, pochwal się swoją świetną pracą, ale też tą z którą miałaś problem. Napisz co sprawia Ci kłopot. Na błędach uczymy się najszybciej. Dlatego bez obaw dziel się swoim doświadczeniem. Pokaż, jak wykorzystujesz media i preparaty w swoich prac. Jeśli nie wiesz, jak użyć zakupiony preparaty – pytaj? Postaramy się pomóc. Chcemy by grupa przyniosła Ci wiele korzyści i byś owocnie z niej korzystała.

Zasady Grupu Laboratorium CraftART na Facebook

Grupa jest przeznaczona przede wszystkim dla osób początkujących i amatorów sztuki zdobienia oraz osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności i poznać możliwości mediów i preparatów wykorzystywanych w różnych technikach sztuk plastycznych, użytkowych i rękodzieła.

CEL GRUPY

Celem grupy jest przybliżenie potencjału różnorodnych preparatów i narzędzi stosownych w technikach zdobniczych, w szczególności miexed media, malarskich technikach dekoracyjnych, decoupage, pozłotnictwie czy stylizacji mebli i wszelkich domowych przeróbkach. Zależy nam na pokazywaniu efektów oraz możliwości łączenia różnorodnych mediów. Uświadomieniu jakie trudności można napotkać w trakcie ich stosowania oraz jak sobie z nimi radzić czy unikać najczęściej popełnianych błędów.

CHARAKTER GRUPY

Grupa ma charakter zamknięty, oznacz to, że jest grupą poufną. Możesz czuć się tu swobodnie. Wszystko co zostało napisane w grupie, musi pozostać w grupie.

TREŚCI GRUPY

Tematem grupy jest szeroko rozumiana sztuka kreatywnego tworzenia oraz sposoby wykorzystywania różnorodnych produktów w wielu technikach hobbistycznych i artystycznych. Grupa jest szczególnie polecana amatorom, osobom początkującym oraz tym, które chcą poznać szersze zastosowanie różnorodnych produktów by móc rozwijać swój warsztat i wzbogacać pracownię o nowe i sprawdzone media.

Twoje posty powinny dotyczyć jednej z dwóch kategorii:

PYTANIE Jeśli masz kłopot z jakimś medium albo wahasz się czy w nie zainwestować, zadaj konkretne pytanie - poproś o radę. Napisz, jaki masz problem ze stosowaniem konkretnego preparatu - co się z nim dzieje albo nie . Nie wystarczy lakoniczne: Co sądzicie? czy Które lepsze? To pytanie nie przyniesie Ci merytorycznej odpowiedzi. Jedni z nas lubią np. gęste, inni rzadkie farby. Każdą z nich można wykorzystać na wiele sposobów. Zastanawiaj się raczej, jak wykorzystać to co masz, albo zamierzasz kupić. Tym tropem podążaj w zadawaniu pytań.

INSPIRACJA Podziel się swoją wiedzą, doświadczeniem i testami. Pokaż ZDJĘCIE PRACY / PRODUKTU/ MEDIUM/ NARZĘDZI (wrzucaj wyłącznie zdjęcia, a nie linki do stron www, fanpage, instagrama, itp.) w której wykorzystałaś konkretne medium, preparat czy narzędzie. Napisz o swoich spostrzeżeniach, wnioskach, podziel się swoją opinią. Nie wrzucaj samego zdjęcia bez komentarza. To nie grupa tylko na: ochy i achy …  Zachwyt jest mile widziany, ale Twoja opinie i komentarz są dużo cenniejsze dla wszystkich. Dzięki niemu inni również będą się uczyć.

Dodatkowo

PRZEDSTAW SIĘ Post powitalny to jedyne miejsce, na opublikowanie w komentarzu krótkiej notki o sobie i linków do miejsc w których można Cię znaleźć (www, fanpage, instagra, itp.).

Wszelkie inne spamerskie posty czy komentarze z zaproszeniami do sklepów, pracowni warsztatowych, zaproszeniami do odwiedzenia Twojej strony czy profilu na FB, zaproszeniami na priv, łańcuszki – będę bez uprzedzenie usuwane. Albo korzystasz z wiedzy zawartej w grupie i działasz w niej zgodnie z jej zasadami albo znajdź inne miejsce dla własnej autopromocji. W tej grupie dzielę za darmo swoją wiedzą i 20 letnim doświadczeniem w zakresie stosowania różnorodnych mediów plastycznych i renowacyjnych. Grupa ma więc charakter ekspercki i ściśle związana jest z moją własną działalnością zawodową. Uszanuj to!

SZACUNEK I ŻYCZLIWOŚĆ

Traktuj innych tak, jak sam chcesz by Ciebie traktowano! To naczelna zasada tej grupy. Dlatego bezwzględnie szanuj innych i ich zdanie. Możesz się z nim nie zgadzać, ale rób to w kulturalny i miły sposób. Pamiętaj też, że każdy z nas był kiedyś poczatkujący. Nie piętnuj za popełniane błędy – doradź, zasugeruj, podpowiedz. Nie obrażaj się też za konstruktywną krytykę, nikt nie chce Ci zrobić przykrości – raczej przemyśl, potestuj, skorzystaj z podpowiedzi i podziel się wnioskami, podziękuj, jeśli ktoś ci pomógł, czy otworzył umysł na nowe . Traktuj wszystkich z życzliwością.

Pamiętaj też, że to nie jest grupa w której musisz być. Jeśli uważasz, że wiesz już wszystko i nie chcesz się dzielić swoim doświadczeniem, irytują Cię błędy nowicjuszy to zostaw to miejsce dla innych!
Jeśli szukasz zwady to również szukaj jej proszę w innym miejscu! Burzliwe dyskusje nie na temat, dygresje i wzajemne przepychanki będą moderowane.


Tu działamy w atmosferze wsparcia i życzliwości, bez złośliwości uczymy się robić fajne prace.

 

Komentarze do wpisu (1)

13 listopada 2018

Dzień dobry. Chciałbym nauczyć się zdobienia skóry na okładkach książek. Zależy mi na takiej wiedzy jak: wytłaczanie wzorów, (w tym kaligrafia), pozłotnictwo, okucia krawędzi i naroży, możliwości zakupu potrzebnych akcesoriów. Od tego roku jestem emerytem i trzeba znaleźć jakąś nową pasję. Mam wrażenie, że znalazłem się w całkowicie damskim towarzystwie. Serdecznie pozdrawiam i liczę na życzliwość Tomek

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl