MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Lekka kartka z bicyklem 0
Lekka kartka z bicyklem

Lekka kartka z bicyklem.

Rowery mają w sobie coś takiego, że jak na nie patrzę od razu robi mi się lepiej. Dlatego postanowiłam dziś zrobić sobie lepiej, dość lekkim i wdzięcznym tematem - kartką rowerową (nie uprawnia do jakiejkolwiek jazdy...).

Zaczęłam od przycięcia papieru akwarelowego do odpowiedniego rozmiaru… a w zasadzie zaczęłam kilka dni wcześniej odciskając bicykl w silikonowej formie masą plastyczną. I gdy już miałam gotowy odcisk pomalowałam go cudowną farbą, której nie trzeba dwa razy powtarzać - Flow acryl Renesans (tu kolor 14 szary)

Mając w zanadrzu gotowy do użycia bicykl, zajęłam się kartką - akwarelami w kostce (Renesans 27 turkus) zmalowałam przerywaną ramkę, plamkę pod przyszłym rowerem (Renesans 39 ziemia zielona naturalna) oraz kapnęłam kilka artystycznych kleksów.

Następnie przygotowałam balony - wycięłam je ze zużytego kartonowego opakowania po chusteczkach, potem zawiązałam sprytny węzełek moim ukochanym lnianym sznurkiem.

Gdy wszystkie elementy były gotowe - przykleiłam je klejem, modelując sznurki w luźne zwisy.
Jeszcze kilka smaczków i gotowe, można szykować się do lotu.

Pozdrawiam 

 

 

Produkty, które mogą być wykorzystane w tym projekcie:


Akwarela 27 Turkus kobaltowy
   

Komentarze do wpisu (0)

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl