MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Lekka kartka z bicyklem 0
Lekka kartka z bicyklem

Lekka kartka z bicyklem.

Rowery mają w sobie coś takiego, że jak na nie patrzę od razu robi mi się lepiej. Dlatego postanowiłam dziś zrobić sobie lepiej, dość lekkim i wdzięcznym tematem - kartką rowerową (nie uprawnia do jakiejkolwiek jazdy...).

Zaczęłam od przycięcia papieru akwarelowego do odpowiedniego rozmiaru… a w zasadzie zaczęłam kilka dni wcześniej odciskając bicykl w silikonowej formie masą plastyczną. I gdy już miałam gotowy odcisk pomalowałam go cudowną farbą, której nie trzeba dwa razy powtarzać - Flow acryl Renesans (tu kolor 14 szary)

Mając w zanadrzu gotowy do użycia bicykl, zajęłam się kartką - akwarelami w kostce (Renesans 27 turkus) zmalowałam przerywaną ramkę, plamkę pod przyszłym rowerem (Renesans 39 ziemia zielona naturalna) oraz kapnęłam kilka artystycznych kleksów.

Następnie przygotowałam balony - wycięłam je ze zużytego kartonowego opakowania po chusteczkach, potem zawiązałam sprytny węzełek moim ukochanym lnianym sznurkiem.

Gdy wszystkie elementy były gotowe - przykleiłam je klejem, modelując sznurki w luźne zwisy.
Jeszcze kilka smaczków i gotowe, można szykować się do lotu.

Pozdrawiam 

 

 

Produkty, które mogą być wykorzystane w tym projekcie:


Akwarela 27 Turkus kobaltowy
   

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl