MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Magdalena Hołysz - DT CraftART 2017 0
Magdalena Hołysz - DT CraftART 2017

Kim jestem?

„Kobietą pracującą” na miarę dzisiejszych czasów - uwielbiam wyzwania. Kreatywną duszą: szyję, maluję, majsterkuję, ozdabiam i przerabiam. W naszym Design Team’ie będę odkrywać przed Wami sztukę tworzoną przez dzieci i młodzież, którym talentu pozazdrościć może niejeden dorosły.

Co robię?

“Załatwiam od ręki rzeczy niemożliwe…”. Na co dzień lawiruję w gąszczu obowiązków związanych zarówno z koordynacją kursów i szkoleń w Akademii Sztuki i Rękodzieła Malowana Kuźnia, jak i funkcjonowaniem sklepu dla plastyków i hobbystów CraftArt. Spełniam się jako instruktor technik zdobniczych.

Jak żyję?

Każdego dnia czerpię satysfakcję z możliwości obcowania ze sztuką i kontaktu z ludźmi. Staram się pomagać innym rozwijać ich pasje i wiarę we własne możliwości, dzielić wiedzą i zachęcać do eksperymentowania i tworzenia.

Czym się pasjonuję?

Sztuką, grafiką i DIY w każdym wydaniu. Uwielbiam dobre kino, czarny humor, magię PRL-u i miejsca z duszą.

Gdzie mnie spotkacie?

www.malowanakuznia.pl

www.craftart.com.pl

 

Komentarze do wpisu (0)

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl