MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Magdalena Panfiłowa - DT CraftART 2017 0
Magdalena Panfiłowa - DT CraftART 2017

Kim jestem?

Matką trójki energicznych dzieci, która uwielbia piec chleb i ciasta. Architektką mieszkającą w chacie z drewna i gliny, którą nieustająco remontuje. Kobietą :)
Wszystko mnie inspiruje. Uwielbiam wymyślać - przedmioty, projekty, eventy, pomysły na biznes..

Co robię?

Mnóstwo przeróżnych rzeczy od malowania do fotografowania, od wnętrz po zewnętrza, co dzień coś nowego. Maluję książki dla dzieci i owady na szkle, projektuję wnętrza i przedmioty użytkowe, tapety i tkaniny, rysuję tatuaże, szyję zabawki, fotografuję porody domowe. Prowadzę warsztaty i Kręgi Kobiet. A na co dzień animuję grupę własnych kilkulatków :)

Jak żyję? 

Niezależnie, ale bardzo intensywnie. Wyciskam każdy dzień jak cytrynę. Mało śpię, dużo gadam, jeszcze więcej myślę. Kiedyś ochrzczono mnie: Meg Błyskawica, co sporo w sumie wyjaśnia.

Czym się pasjonuję?

Kiedyś zobaczyłam czarno - biały album o owadach z lat ‘60. Przepadłam i jeszcze mi nie przeszło. Uwielbiam owady, ich misterne szczegółowe pancerze, graficzność umaszczenia, krzykliwe, bezwstydne kolory. Pasjonuje mnie ludzki talent, taki nie zduszony, a pielęgnowany. I piękni, prawdziwi ludzie.

Co robię w wolnej chwili?

Zimą maluję dopóki jest światło. Wiosną grzebię w ogrodzie i słucham ptaków. Latem w lipcu leże pod lipą, a w sierpniu pod wierzbą. Jesienią zjadam kilogramy orzechów włoskich i grzeję stopy przy ogniu z kominka. Rozmawiam z bliskimi. Marzę.

 O czym marzę?

O pracowni z wielkim stołem, kołem garncarskim i ogromnymi oknami. O długich podróżach. O dużej ilości wolnego czasu:)

Gdzie mnie spotkacie?

www.dwafotele.com

https://www.facebook.com/wildwilddesign/

Komentarze do wpisu (0)

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl