MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Magdalena Szczęsna – wszechstronna Jagodzianka, zwariowana i twórcza inspiratorka 0
Magdalena Szczęsna – wszechstronna Jagodzianka, zwariowana i twórcza inspiratorka

Magdę Szczęsną cechuje pozytywne wariactwo. Kolejny raz wprowadzi więc w nasz zespół projektowy różnorodność i pokłady niekończącej się weny. Nie wyobrażam sobie DT bez Magdy i jestem jej wdzięczna, że cały czas jest z nami.

Magda żyje tak, by dążyć do całkowitej harmonii z sobą i ze światem. Podobno bardzo mało śpi, bo wciąż tworzy albo analizuje zauważone zjawiska, które albo komentuje, albo fotografuje, albo jedynie „mieli” we własnej głowie. Dzięki temu jej prace mają przesłanie i głębsze znaczenie.

Zawodowo zajmuje się malowaniem, scrapowaniem i rewitalizacją mebli, ale również fotografuje i prowadzi kreatywne warsztaty dla dzieci. Od niedawna jest też wychowawczynią przedszkolną.

Oprócz „dłubania”, interesuje się językiem ojczystym: jego poprawnością i dbałością o niego. Uwielbia muzykę oraz rośliny. Kocha też czytać i  oglądać dobre seriale.

Jej marzeniem jest domek we Francji, ale nie jestem pewna, czy chciałabym, aby zaszyła się nam na jakimś poletku lawendowym czy w winnicy. Wolę ją mieć tu, w DT.

 

Malowany pionek szachowy Magdalena Szczęsna Kartka z tuszami alkoholowymi Magdalena Szczęsna Skrzyneczka ręcznie malowana Magdalena Szczęsna

 

Magdę Szczęsną można znaleźć również w sieci:

Blog - http://blogowanko-jagodzianka.blogspot.com/

Instagram - https://www.instagram.com/blueberry_artroom/

Facebook -https://www.facebook.com/artroomjagodzianka

Strona - http://www.jagodzianka.eu/

Komentarze do wpisu (0)

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl