MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Marta Piekarczyk - tytanka twórczej pracy 0
Marta Piekarczyk - tytan twórczej pracy

Gdy Marta Piekarczyk odpowiedziała na nasze wezwanie #craftartdtcall, wiedziałam, że nie może jej zabraknąć w moim zespole projektowym CraftART. Od lat podziwiam jej cudowne prace, aktywność i profesjonalizm, z jakim podchodzi do pracy na rzecz DT.

Marta to tytanka pracy, która od lat współpracuje z najbardziej znanymi markami, inspirując swoją twórczością rzeszę rękodzielniczek. Wspiera też polskie i zagraniczne firmy kraftowe jako koordynator DT, projektant i ambasador marki. Jest również projektantką papierów do scrapbookingu i dodatków w polskiej firmie P13 (Piątek Trzynastego). To pracowita, zdolna i niezwykle skromna dziewczyna, a na swoim koncie ma wiele sukcesów.

Rękodzieło towarzyszyło jej od dziecka, a scrapbooking i media  zawładnęły nią już ponad 6 lat temu. Od tego czasu wypracowała swój niepowtarzalny styl zarówno w technikach mix mediowych, jak i stylizacji dekoracji domowych (home decor).  Kocha kolorowanie, prace wielowarstwowe.

Uwielbia swoją pracę. Poświęca jej każdą wolną chwilę. Tworzy głównie w nocy, gdy rodzina, z którą mieszka pod Krakowem, odpływa w objęciach Morfeusza. 

 

Tusze alkoholowe Marta Piekarczyk  Marta Piekarczyk Kartka  Mrta Piekarczyk Kartka

 

W sieci jej prace możesz obserwować tutaj: 

BLOG: http://myart-photography.blogspot.com/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/marta.piekarczyk.3

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/piekarczykmarta/ lub @piekarczykmarta

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl