MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

MiszMasz - energetyczny duet pełen pomysłów 0
MiszMasz - energetyczny duet pełen pomysłów

Gdy do DT CraftArt zgłosił się MiszMasz, byłam zachwycona. Nazwa ta kojarzyła mi się bowiem zawsze z pięknymi i różnorodnymi pracami. Jakże się zdziwiłam, gdy okazało się, że MiszMasz to dwie fantastyczne dziewczyny: Dominika i Aleksandra!

Każda z nich, na co dzień, pracuje w zupełnie nieciekawej korpo-pracyHand-made pozwala im przełamać codzienną rutynę i jest sposobem na uporządkowanie artystycznego chaosu w ich głowach. MiszMasz to miejsce, w którym każda kreatywna dusza znajdzie coś dla siebie, a przede wszystkim one znajdziemy ujście dla piętrzących się w głowie pomysłów.

Dominika jest magistrem socjologii. Mówi o sobie, że nie jest żadną tam artystką. Czuje się raczej twórczo zakręconą miłośniczką wszystkiego, co ręcznie robione. Od dziecka jest typem cierpliwego „dłubacza”, czerpiącego radość z prac manualnych. W świecie masowych wyrobów hand-made pozwala wyróżnić się i poczuć wyjątkowo, a jej prace są doskonałym sposobem na unikalność, nieprzeciętność i wyrażenie siebie.

Aleksandra to inżynier z wykształcenia, a artystka z zamiłowania. Jest typową romantyczką, która jednak nie boi się ubrudzić rąk, a szlifierka i wkrętarka to dobrze znane jej narzędzia. Hand-made to dla niej sposób na relaks, oderwanie się od rzeczywistości, zajęcie dla rąk i wolność dla myśli. Tworzy, bo rękodzieło daje poczucie realizowania siebie, niezależności i satysfakcję z nie najgorzej wykonanej pracy.

Dziewczyny najbardziej lubią zajmować się pouringiem. Nie stronią od tuszy alkoholowych, żywic, scrapbookingudecoupagelettering, ale tak naprawdę, ta lista cały czas się powiększa.

 

Pouring medium MiszMasz Pouring MiszMasz Tusze alkoholowe MiszMasz

W sieci prace MiszMasz możesz obserwować tutaj: 

Facebook - MiszMasz
INSTAGRAM - https://www.instagram.com/miszmaszart/
BLOG - https://miszmasz.home.blog/

Komentarze do wpisu (0)

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl