MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Na zakupach - eco torba 1
Na zakupach - eco torba

Farba kredowa + tkanina? Skoro farby kredowe znakomicie sprawdzają się na powierzchniach drewnianych, szklanych itd. to i z tkaniną nie będą miały problemu. Przetestowałam ich możliwości na płóciennych firankach i dekoracyjnym materiale do oszklonej witrynki. Ostatnio dużo mówi się o "reklamówkowej rewolucji". A że i ja staram się zmieniać nawyki, być bardziej eko, postanowiłam zrobić sobie torbę na zakupy. Jej wykonanie jest naprawdę bardzo proste. Sami zobaczcie!

Zwykłą, bawełnianą torbę dostaniecie w każdym sklepie z artykułami do rękodzieła (również TUTAJ). Przed przystąpieniem do pracy z farbą i szablonami, wkładam do torby kartki/gazety (tak by malowany wzór nie odbił się na drugiej warstwie materiału).

Wybrane szablony przytwierdzam do tkaniny na tymczasowy klej w aerozolu. Spryskuję nim szablon. Po chwili jego powierzchnia jest lepka, mogę go "przyklejać i odklejać" do woli, a co najważniejsze - nadmiar farby nie wcieknie mi pod szablon i nie narobi brzydkich kleksów! Do tego projektu użyłam szablonów Stamperii NATURA i KLUCZE.

Farbę nakładam pędzelkiem gąbkowym (tapując). Użyłam farby kredowe Ambiente Chalky Colors z Renesansu: na tło wybrałam kolor ROYAL BLUE nr 27, kwiaty i motyle to ETRURIAN BLACK nr 6.

Po wyschnięciu, przeprasowałam torbę przez papier do pieczenia. 

Póki co, zauważam same plusy korzystania z takiej torby. Zwinięta mieści się w torebce. A dzięki oryginalnemu motywowi z pewnością wyróżniam się z tłumu buszując w sklepowych alejkach.

 Pozdrawiam :)

 

Komentarze do wpisu (1)

21 lutego 2018

super :)

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl