MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Nabór do DT CraftART 2019/2020 Sezon Zima -Wiosna #craftartdtcall 0
Nabór do DT CraftART 2019/2020 Sezon Zima -Wiosna #craftartdtcall

Lubisz media. Testujesz, eksperymentujesz, poszukujesz. Tworzysz. Chcesz podzielić się tym z innymi i pokazać światu swoją pasję. Super!

Zapraszamy Cię do współpracy! Szukamy właśnie takiej dziewczyny jak Ty. Twórczej, kreatywnej i odważnej. Dziewczyny, która nie boi się wyzwań! Dziewczyny, która będzie z nami rozwijała społeczność CraftART i wspierała naszą markę oraz markę partnerską Renesans.

Daj sobie szansę na nowe doświadczenia, rozwój i twórczą przygodę. Dołącz do naszego DT CraftART, by inspirować innych, dzielić się swoją pasją i budować z nami społeczność, która będzie pomagała takim dziewczynom jak Ty rozwijać skrzydła.

Jeśli nie jest Ci obca praca z farbami akrylowymi, kredowymi, akwarelowymi, farbami do szkła, jedwabiu, ceramiki, tuszami akrylowymi i alkoholowymi, złoceniami, transferem i innymi mediami plastycznymi. Lubisz zabawę z masami i pastami strukturalnymi.
Jeśli malujesz, mediujesz i kleisz - lubisz wszelkie artystyczne i mixmediowe eksperymenty, do tego jesteś kreatywna/y i aktywnie działasz w mediach społecznościowych (prowadzisz swój fanpage, stronę na FB czy Instagramie, działasz w grupach tematycznych na FB) to być może czekamy właśnie na Ciebie.

Co zrobić, by dołączyć do naszego zespołu DT CraftART?

Nabór będzie obejmował dwa etapy.

I ETAP - PREZENTACJA PRAC W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH (otwarty dla każdego)

Zaproś nas w okresie od 27 października 2019 do 17 listopada 2019 na swój profil na Facebooku lub/i Instagramie wpisując w poście hasztag #craftartdtcall. To będzie dla nas sygnał, że jesteś gotowa na współpracę z nami. Znajdziemy Cię. Odwiedzimy Twój profil. Zostawimy komentarz. Chcemy zobaczyć całą Twoją twórczość, bo wiemy, że kilka przesłanych prac nie oddałaby Twojego wyjątkowego charakteru. Nie przesyłaj więc nam zdjęć swoich prac. Znajdziemy je sami, jeśli tylko wpiszesz na swoim profilu #craftartdtcall. Możesz nas dodatkowo oznaczyć na Facebooku wpisując @craftartcompl lub na Instagramie wpisując @craftart_com_pl Dzięki temu szybciej Ciebie znajdziemy.

II ETAP - POZNAJMY SIĘ (rozmowa z wybranymi osobami)

Na tym etapie już wiemy, że tworzysz piękne prace. Teraz chcemy poznać Cię bliżej, porozmawiać o Twoich planach, oczekiwaniach, obawach, o tym co Cię fascynuje i czego chciałabyś się jeszcze nauczyć. Dlatego umówimy się z Tobą na wirtualną kawę, abyś i Ty mogła nas poznać. :) To ważne, abyś czuła się z nami dobrze.

TERMIN OGŁOSZENIA NOWEGO DT CRAFTART 2019/2020
Sezon Zima-Wiosna nastąpi 1 grudnia 2019 r

Co oferujemy w ramach współpracy?

W ramach współpracy oferujemy:

 • półroczny kontrakt z możliwością jego przedłużenia;
 • zestaw startowy narzędzi marki Renesans;
 • zestaw startowy produktów marki Renesans do tworzenia prac uzupełniany o promowane produkty;
 • zestaw papierów syntetycznych Lava Paper marki CraftART;
 • wsparcie produktowe - szkolenia, wskazówki dotyczące możliwości zastosowania specjalistycznych mediów.
 • promocję Twojej twórczości w na naszych profilach w mediach społecznościowych Facebook oraz Instagram;
 • stały rabat na zakup produktów w sklepie CraftART.com.pl na cały okres współpracy;
 • możliwość wsparcia przy organizacji warsztatów (produkty, promocja).

Czego będziemy oczekiwać od Ciebie, gdy podejmiemy współpracę?

 1. Dwóch projektów miesięcznie wykonanych z przekazanych przez nas materiałów

  Otrzymujesz od nas produkty, aby pracować na nich i tworzyć z nich inspiracje. Cenne będą dla nas Twoje opinie, sugestie i nowe rozwiązania, któe można wykorzystać w twórczości plastycznej.

 2. Minimum 8 postów miesięcznie prezentujących “medium w akcji”

  Często finalne prace wymagają użycia wielu mediów, których nie widać na skończonej pracy. Dlatego bardzo ważne są dla nas zdjęcia z tzw. backstage, pokazujące kulisy jej powstawania. Szybie, robocze zdjęcie użytego produktu, będzie do tego idealne.

 3. Terminowości

  Jesteśmy zespołem naczyń połączonych. Od Twojej terminowości zależą również nasze działania. Dlatego jest ona dla nas kluczowym elementem współpracy. Wszyscy projektanci przekazują zdjęcia gotowych inspiracji do ostatniego dnia każdego miesiąca zgodnie z ustalonym wcześniej tematycznym harmonogramem prac.

 4. Dobrych zdjęć

  Zdjęcia to Twoja wizytówka, którą i my promujemy. Dlatego ważne jest, aby zdjęcia były ładne, w dobrej jakości i rozdzielczości, odpowiednio doświetlone, miały ładną, lecz nie przeładowaną od nadmiaru ozdobników aranżację i dobrą kompozycję.

 5. Aktywności w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram)

  >> Aktywnego zaangażowania na naszym fanpage oraz w prowadzonej przez nas grupie Laboratorium CraftART (komentarze, porady, opinie).
  >> Publikowania wykonanych przez Ciebie inspiracji na swoich profilach społecznościowych,

  bieżącego i aktywnego udziału w zamkniętej,
  >> Aktywnego działania w roboczej grupie DT CraftART (harmonogramy, plan pracy, burza mózgów, szkolenia produktowe, itp.).
  >> Aktywnego promowanie serwisu CraftART.com.pl ze wskazaniem wykorzystywanych produktów na prowadzonym przez siebie blogu (jeśli posiadasz) oraz w mediach społecznościowych (swoich profilach, stronach oraz grupach tematycznych) poprzez udostępnianie postów z informacjami o produktach, inspiracjami, wyzwaniami, itp.
  >> Zaangażowania w max 4 innych DT, niezwiązanych z pokrewnymi mediami plastycznymi.

 6. Jeśli kamera nie jest Ci straszna, lubisz kręcić filmiki – tutoriale, kulisy powstawania prac i testowania produktów – to będzie to Twoim dodatkowym atutem

Jeśli dotrwałaś do końca to super! Zatem wskakuj na swój profil na Facebooku lub/i Instagramie, oznacz nas w poście i koniecznie wpisz hasztag #craftartdtcall. A my wpadniemy do Ciebie w odwiedziny, by nacieszyć oczy Twoją twórczością :)! 

Już nie możemy się doczekać :)! 

Serdecznie pozdrawiam.
Ilona Hałazińska
i kreatywna drużyna CraftART

Komentarze do wpisu (0)

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl