MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Nabór do Design Team CraftART 2018/2019 0
Nabór do Design Team CraftART 2018/2019

Witaj!

Dziś mam dla Ciebie propozycją. Do naszego kreatywnego zespołu poszukujemy twórców z zajmujących się szeroko pojętą sztuką użytkową, w szczególności zajmujących się tworzeniem lub odnawianiem starych przedmiotów.

Jeśli więc lubisz odnawiać stare graty, robić coś z niczego, nadawać nowe życie przedmiotom codziennego użytku. Nie jest Ci obca praca z farbami akrylowymi, kredowymi, akwarelowymi, farbami do szkła, jedwabiu, ceramiki, tuszami akrylowymi i alkoholowymi, złoceniami, transferem i innymi mediami plastycznymi. Lubisz zabawę z masami i pastami strukturalnymi.

Jeśli malujesz, mediujesz i kleisz - lubisz wszelkie artystyczne i mixmediowe eksperymenty, do tego jesteś kreatywna/y i aktywnie działasz w mediach społecznościowych (prowadzisz swój fanpage, stronę na FB czy Instagramie, działasz w grupach tematycznych na FB) to być może czekamy właśnie na Ciebie.


Co zrobić by dołączyć do naszego zespołu DT CraftART?

Zapoznaj się z naszą misją i oczekiwaniami. Przemyśl czy chcesz wspierać nas w rozwoju i promocji naszego serwisu CraftART.com.pl oraz produktów do twórczości plastycznej, które od nas otrzymasz. Odpowiedz sobie na pytanie czy masz czas by terminowo i rzetelnie wywiązywać się z warunków naszej współpracy a potem wyślij nam swoje zgłoszenie. :)

Jaka jest misja naszego DT CraftART

Misją naszego zespołu jest tworzenie i promowanie serwisu CraftART.com.pl – miejsca dla kreatywnych osób, które chcą poznawać twórcze możliwości produktów plastycznych i kraftowych. Poprzez naszą pracę – inspiracje, testy, opinie, porady, szkolenia chcemy pokazać jak używać i łączyć media do twórczości plastycznej oraz uzyskiwać w prosty sposób ciekawe efekty.

Jeśli chcesz:
- współtworzyć serwis CraftART.com.pl;
- budować jego markę i aktywnie wspierać nas w jego promocji;
- poznać szeroką gamę produktów, w szczególności produktów marki Renesans;
- pracować z otrzymanymi od nas produktami na co dzień,
- dzielić się opinią na ich temat;
- inspirować pomysłami na ich wykorzystanie;
to dołącz do naszego kreatywnego zespołu!

Co oferujemy w ramach współpracy:

- roczny kontrakt - współpracę z możliwością jej przedłużenia;
- zestawy startowy produktów Renesans do tworzenia prac uzupełniany o promowane produkty;
- szkolenia produktowe – stacjonarne i on-line w zamkniętej grupie zespołu DT;
- promocję Twojej twórczości na naszym blogu, Facebooku oraz Instagramie;
- rabat na zakup produktów w sklepie naszego serwisu;
- możliwość wsparcia przy organizacji warsztatów (produkty, promocja).

Czego oczekujemy:

- dwóch projektów miesięcznie (wyzwanie, inspiracja) wykonanych z przekazanych przez nas materiałów;
- zdjęć w ładnej aranżacji i dobrej rozdzielczości - min. 3 zdjęć pracy oraz min. 3 zdjęć z procesu tworzenia (przed, w trakcie i po) z ujętymi w tle materiałami plastycznymi.
- tekstu do wpisu na naszym blogu opisującego Twoją pracę i zastosowane podczas jej tworzenia produkty – opinię, porady, sugestie na temat wykorzystanego preparatu, etapy tworzenia pracy, itp.
- aktywnego zaangażowania na naszym fanpage oraz w prowadzonej przez nas grupie
- bieżącego i aktywnego udziału w zamkniętej, roboczej grupie DT CraftART (harmonogramy, plan pracy, burza mózgów, szkolenia produktowe, itp.)
- aktywnego promowanie serwisu CraftART.com.pl ze wskazaniem wykorzystywanych produktów na prowadzonym przez siebie blogu (jeśli posiadasz) oraz w mediach społecznościowych (swoich profilach, stronach oraz grupach tematycznych) poprzez udostępnianie postów z informacjami o produktach, inspiracjami, wyzwaniami, itp.
- zaangażowania w max 2 innych DT, nie związanych z pokrewnymi mediami plastycznymi.
- jeśli kamera nie jest Ci straszna, lubisz kręcić filmiki – tutoriale, kulisy powstawania prac i testowania produktów – to będzie to Twoim dodatkowym atutem

UWAGA WAŻNE!
Nasz zespół DT CraftART działa od dwóch lat. Przez ten czas mieliśmy okazję współpracować z wieloma zdolnymi twórcami. Uczyliśmy się. Nabieraliśmy doświadczenia. Dziś już wiemy, w którym kierunku chcemy zmierzać. Dlatego, jeśli nie jesteś wstanie spełnić, któregoś z naszych oczekiwań nie wysyłaj nam swojego zgłoszenia. Nie będzie nam po drodze. :) Nie chcemy by współpraca z nami była Twoim utrapieniem czy przykrym obowiązkiem ;)!

Jeśli jeszcze tu jesteś to super! Widać, że nie boisz się nowych wyzwań! Prześlij nam więc swoje zgłoszenie!

Napisz nam krótko o sobie:
- czym zajmujesz się na co dzień;
- co sprawiło, że zdecydowałaś/eś się do nas dołączyć;
- w jakich technikach się specjalizujesz, a w czym stawiasz pierwsze kroki (np. decoupage, scrapbooking, złocenia, transfer, mixedmeida, malowanie dekoracyjne, itp.),
- prześlij nam od 3 do 6 prac, którymi szczególnie chcesz się pochwalić;
- napisz czy byłaś/eś już członkiem innego DT, jeśli tak to jakiego;
- napisz w jakim DT obecnie działasz i do kiedy trwa Twoja współpraca.

Podaj nam swój:

- profil na Facebooku
- fanpage (stronę) na Facebooku
- profil na Instagramie
- adres bloga jeśli go posiadasz

Zgłoszenie prześlij na adres:
dt@craftart.com.pl a w tytule napisz: DT CRAFTART Nazwisko i imię


Zgłoszenia przyjmujemy do 30 października 2018r. Skontaktujemy się mailowo z wybranymi osobami. Ogłoszenie zespołu DT CraftART nastąpi 10 listopada 2018.

Pozdrawiam

Ilona Hałazińska

 

Nabór do dt 2018 2019

Komentarze do wpisu (0)

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl