MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Nabór do Design Team CraftART 2018/2019 0
Nabór do Design Team CraftART 2018/2019

Witaj!

Dziś mam dla Ciebie propozycją. Do naszego kreatywnego zespołu poszukujemy twórców z zajmujących się szeroko pojętą sztuką użytkową, w szczególności zajmujących się tworzeniem lub odnawianiem starych przedmiotów.

Jeśli więc lubisz odnawiać stare graty, robić coś z niczego, nadawać nowe życie przedmiotom codziennego użytku. Nie jest Ci obca praca z farbami akrylowymi, kredowymi, akwarelowymi, farbami do szkła, jedwabiu, ceramiki, tuszami akrylowymi i alkoholowymi, złoceniami, transferem i innymi mediami plastycznymi. Lubisz zabawę z masami i pastami strukturalnymi.

Jeśli malujesz, mediujesz i kleisz - lubisz wszelkie artystyczne i mixmediowe eksperymenty, do tego jesteś kreatywna/y i aktywnie działasz w mediach społecznościowych (prowadzisz swój fanpage, stronę na FB czy Instagramie, działasz w grupach tematycznych na FB) to być może czekamy właśnie na Ciebie.


Co zrobić by dołączyć do naszego zespołu DT CraftART?

Zapoznaj się z naszą misją i oczekiwaniami. Przemyśl czy chcesz wspierać nas w rozwoju i promocji naszego serwisu CraftART.com.pl oraz produktów do twórczości plastycznej, które od nas otrzymasz. Odpowiedz sobie na pytanie czy masz czas by terminowo i rzetelnie wywiązywać się z warunków naszej współpracy a potem wyślij nam swoje zgłoszenie. :)

Jaka jest misja naszego DT CraftART

Misją naszego zespołu jest tworzenie i promowanie serwisu CraftART.com.pl – miejsca dla kreatywnych osób, które chcą poznawać twórcze możliwości produktów plastycznych i kraftowych. Poprzez naszą pracę – inspiracje, testy, opinie, porady, szkolenia chcemy pokazać jak używać i łączyć media do twórczości plastycznej oraz uzyskiwać w prosty sposób ciekawe efekty.

Jeśli chcesz:
- współtworzyć serwis CraftART.com.pl;
- budować jego markę i aktywnie wspierać nas w jego promocji;
- poznać szeroką gamę produktów, w szczególności produktów marki Renesans;
- pracować z otrzymanymi od nas produktami na co dzień,
- dzielić się opinią na ich temat;
- inspirować pomysłami na ich wykorzystanie;
to dołącz do naszego kreatywnego zespołu!

Co oferujemy w ramach współpracy:

- roczny kontrakt - współpracę z możliwością jej przedłużenia;
- zestawy startowy produktów Renesans do tworzenia prac uzupełniany o promowane produkty;
- szkolenia produktowe – stacjonarne i on-line w zamkniętej grupie zespołu DT;
- promocję Twojej twórczości na naszym blogu, Facebooku oraz Instagramie;
- rabat na zakup produktów w sklepie naszego serwisu;
- możliwość wsparcia przy organizacji warsztatów (produkty, promocja).

Czego oczekujemy:

- dwóch projektów miesięcznie (wyzwanie, inspiracja) wykonanych z przekazanych przez nas materiałów;
- zdjęć w ładnej aranżacji i dobrej rozdzielczości - min. 3 zdjęć pracy oraz min. 3 zdjęć z procesu tworzenia (przed, w trakcie i po) z ujętymi w tle materiałami plastycznymi.
- tekstu do wpisu na naszym blogu opisującego Twoją pracę i zastosowane podczas jej tworzenia produkty – opinię, porady, sugestie na temat wykorzystanego preparatu, etapy tworzenia pracy, itp.
- aktywnego zaangażowania na naszym fanpage oraz w prowadzonej przez nas grupie
- bieżącego i aktywnego udziału w zamkniętej, roboczej grupie DT CraftART (harmonogramy, plan pracy, burza mózgów, szkolenia produktowe, itp.)
- aktywnego promowanie serwisu CraftART.com.pl ze wskazaniem wykorzystywanych produktów na prowadzonym przez siebie blogu (jeśli posiadasz) oraz w mediach społecznościowych (swoich profilach, stronach oraz grupach tematycznych) poprzez udostępnianie postów z informacjami o produktach, inspiracjami, wyzwaniami, itp.
- zaangażowania w max 2 innych DT, nie związanych z pokrewnymi mediami plastycznymi.
- jeśli kamera nie jest Ci straszna, lubisz kręcić filmiki – tutoriale, kulisy powstawania prac i testowania produktów – to będzie to Twoim dodatkowym atutem

UWAGA WAŻNE!
Nasz zespół DT CraftART działa od dwóch lat. Przez ten czas mieliśmy okazję współpracować z wieloma zdolnymi twórcami. Uczyliśmy się. Nabieraliśmy doświadczenia. Dziś już wiemy, w którym kierunku chcemy zmierzać. Dlatego, jeśli nie jesteś wstanie spełnić, któregoś z naszych oczekiwań nie wysyłaj nam swojego zgłoszenia. Nie będzie nam po drodze. :) Nie chcemy by współpraca z nami była Twoim utrapieniem czy przykrym obowiązkiem ;)!

Jeśli jeszcze tu jesteś to super! Widać, że nie boisz się nowych wyzwań! Prześlij nam więc swoje zgłoszenie!

Napisz nam krótko o sobie:
- czym zajmujesz się na co dzień;
- co sprawiło, że zdecydowałaś/eś się do nas dołączyć;
- w jakich technikach się specjalizujesz, a w czym stawiasz pierwsze kroki (np. decoupage, scrapbooking, złocenia, transfer, mixedmeida, malowanie dekoracyjne, itp.),
- prześlij nam od 3 do 6 prac, którymi szczególnie chcesz się pochwalić;
- napisz czy byłaś/eś już członkiem innego DT, jeśli tak to jakiego;
- napisz w jakim DT obecnie działasz i do kiedy trwa Twoja współpraca.

Podaj nam swój:

- profil na Facebooku
- fanpage (stronę) na Facebooku
- profil na Instagramie
- adres bloga jeśli go posiadasz

Zgłoszenie prześlij na adres:
dt@craftart.com.pl a w tytule napisz: DT CRAFTART Nazwisko i imię


Zgłoszenia przyjmujemy do 30 października 2018r. Skontaktujemy się mailowo z wybranymi osobami. Ogłoszenie zespołu DT CraftART nastąpi 10 listopada 2018.

Pozdrawiam

Ilona Hałazińska

 

Nabór do dt 2018 2019

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl