MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Nie płacz, kiedy odjadę... 0
Nie płacz, kiedy odjadę...

Na warsztat trafił dziś doskonale wszystkim znany, drewniany chustecznik. Surowe drewno najlepiej jest przeszlifować przed przystąpieniem do dalszej pracy. Zdecydowałam się na delikatniejszy od klasycznego papier soft do decoupage. Motyw drewnianych desek stał się inspiracją do dzisiejszego projektu. W przypadku braku stosownego papieru, posłużyć możemy się papierem do scrapbookingu (a czemu by nie :) ). Papier moczyłam przed przyklejeniem, aby uniknąć pęcherzy i aby klej dobrze wnikł w jego strukturę. Ponieważ nie lubię dłuższego oczekiwania między kolejnymi etapami pracy, zdecydowałam się na klej z werniksem. Po wyschnięciu wyrównałam brzegi papierem ściernym.

Mnogość wzorów silikonowych foremek potrafi przyprawić o zawrót głowy. Wybrałam motyw z różą. Następnie wykonałam odcisk z lekkiej masy strukturalnej, którą na klej winylowy przykleiłam do chustecznika, na wcześniej naklejony papier.  Pozostawiłam do wyschnięcia na 24 godziny. Gdy dekor z masy był suchy pomalowałam go farbami kredowymi. Boki po wyschnięciu dopracowałam farbami kredowymi, wykonując efekty postarzenia , cieniowania, nakrapianie. Górę chustecznika pomalowałam za pomocą farb kredowych na jasne odcienie, po czym z użyciem stempli wykonałam wzory i napisy. Całość pracy wywoskowałam. Na koniec wisienka na torcie - metalowe narożniczki. 

 

Pozdrawiam 

Produkty, które możesz wykorzystać w tym projekcie:

                        

 

Komentarze do wpisu (0)

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl