MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Nowy Design Team CraftART 2019 zaprasza na wspólną, twórczą przygodę! 0
Nowy Design Team CraftART 2019 zaprasza na wspólną, twórczą przygodę!

Jak zwykle napłynęło wiele zgłoszeń za które jestem Wam ogromnie wdzięczna. To niezwykłe, że tak wiele osób chce dzielić się z innymi swoją pasją i doświadczeniem.

Dziękuję Wam!

Dziś nadszedł dzień by przedstawić nowe projektantki Design Team CraftART.

W nadchodzącym 2019 roku napędzać do tworzenia będą: Klaudia Ujazdowska, Daria Kubica, Kasia Paleczny i Irena Rysa Maciąg

Dalej będą też inspirować i eksperymentować z nowymi mediami marki Renesans niezastąpione: Beata Bączek, Donata Niedziela, Magdalena Szczęsna, Magdalena Hołysz i ja – sprawca całego zamieszania – Ilona Hałazińska.

 

 

 

Bądź z nami a odkryjemy przed Tobą kreatywny świat Renesansu, którego jeszcze nie poznałaś. Bogactwo mediów, farb, pigmentów, mas plastycznych, fantastycznych pędzli i kreatywnych dodatków sprawi, że rozwiniesz skrzydła i nabierzesz ochoty na więcej.


 

Serdecznie pozdrawiamy

Ilona Hałazińska
i Design Team CraftART

oraz

Renesans
marka wspierająca twórców i artystów

 logo renesans

 

Zespół Design Team CraftART 2019

Komentarze do wpisu (0)

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl