MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Pejzaż 0
Pejzaż

Dzisiaj moja pierwsza inspiracja dla Craft Art. Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa, że mogę tutaj pokazać swoje prace. Nie ukrywam, że będzie to moja odskocznia od nauki. A tej chwilowo nie brakuje na studiach Politechniki Łódzkiej. Prace mogłam dopiero przygotować po zaliczonej sesji, nie żebym nie chciała wcześniej się za nią wziąć ale najpierw obowiązki. Czyli już się domyślacie - sesja zaliczona.

W ramach nagrody i odstresowania wybrałam się na krótki wypad do Krakowa, uwielbiam to miasto ten klimat...
... akwarela, która powstała została wykonana wyłącznie farbami i pędzlami z Renesans, które otrzymałam od Craft Art - są trzy razy lepsze niż moje stare.

 

A co do samej pracy...

...podobne pejzaże można zobaczyć koło Krakowa, tam nie widać chwilowo śniegu i wszystko jest w takich ugrach, oliwkach...

 

A zarówno pejzaże, jak i podróże, w tym chociażby do Krakowa - "grają mi w duszy".

 
 

 

 

 

 Produkty wykorzystane w tym projekcie:

 

       Akwarele w kostkach Renesans 54 kolory 1,5ml       Blok do akwareli

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl