MEDIOLOGIA DECOUPAGE SCRAPBOOKING MIXED MEDIA  HOME DECOR  STYLIZACJA MEBLI ♦ RYSUNEK I MALARSTWO  DLA DZIECI  WYDARZENIA

Pierwszy raz jesteś na blogu? Koniecznie zajrzyj tutaj! 0
Pierwszy raz jesteś na blogu? Koniecznie zajrzyj tutaj!

Witaj na naszym blogu! Mam nadzieję, że będzie on Twoim przewodnikiem po świecie sztuk plastycznych, technik zdobniczych i rękodzieła.

I po co to wszystko

Wiem, że podobnych miejsc w internecie powstały miliony. Sama lubię do nich zaglądać i poszukiwać ciekawych rozwiązań. I choć odnoszę wrażenie, że wszystko już zostało napisane czy sfilmowane, że wszystko jest już oczywiste, to jednak ciągle jest jakieś ale.

Diabeł tkwi w szczegółach

Pytania, które do nas spływają, pokazują, że cały czas brakuje szczegółowej i rzetelnej wiedzy w wielu zdobniczych kwestiach. Postaramy się zatem, abyś znalazł tu, nie tylko porady i twórcze inspiracje, lecz przede wszystkim poznał tajniki i kruczki, które pozwolą Ci tworzyć efektowne prace.

Wiedza to podstawa, potem dobra zabawa

Nic nie zdziałasz, jeśli nie poznasz właściwości i zastosowania produktów oraz mediów plastycznych. Ich intuicyjne stosowanie nie sprawdzi się na dłuższą metę. Przy pracy nad projektem, w którym musisz zastosować wiele mediów, może dojść do nieprzewidzianych efektów, nie koniecznie pożądanych przez twórcę.

Nie taki diabeł straszny

Dowiesz się zatem, jak używać wszelkich twórczych specyfików. Jakie trudności możesz napotkać przy ich stosowaniu i jak się ich ustrzec. Podpowiemy, jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów. Co z czym łączyć i jaką technikę zastosować, by uzyskać ciekawe efekty.

Pamiętaj! Ty jesteś autorem tego bloga!

Wierzę, że znajdziesz tu wiele odpowiedzi na swoje pytania. Jednak nie o wszystkim uda się nam od razu napisać. Dlatego ważne jest, abyś dał nam znać:
Co jest dla Ciebie ważne i jakie napotykasz trudności w procesie tworzenia?
Co sprawia Ci problem – stosowane produkty, a może technika?
Jakie masz doświadczenia w ich stosowaniu? Co Ci się sprawdza, a co nie?

Twoje doświadczenia będą dla nas cenną wskazówką 
i pomogą nam wspólnie rozwijać Twoją twórczość i kreatywność.

Ilona Hałazińska
halazinska.pl

Komentarze do wpisu (0)

JESTEŚMY TUTAJ

 

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART
BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl