Biuletyn informacyjny CraftART
Nie wiesz jak używać mediów i narzędzi plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić wyjątkowych promocji, nowości, darmowych pokazów, webinariów? Podaj nam swój adres mailowy, a podzielimy się z Tobą naszą wiedzą.

Farby kredowe

Farby kredowe to farby, za pomocą których można uzyskać niezwykle matowy, vintage'owy efekt na różnego rodzaju powierzchniach: drewno, szkło, ceramika, terakota, metal, plastik, płótno itp. Dzięki zastosowaniu farby kredowej, z łatwością przemalujesz nie tylko stary mebel, ale i ozdobisz wszelkiego rodzaju przedmioty (herbaciarki, chusteczniki, sekretarzyki, słoiki i puszki, styropianowe bombki itp). Idealne do przecierek, szablonów, postarzania woskami i pastami. W odróżnieniu od zwykłej farby akrylowej, odznaczają się bardzo wysokim stopniem krycia i zwiększoną przyczepnością, a więc nie wymagają stosowania farby podkładowej bądź primera. Niezwykle wydajne i dostępne w wielu pojemnościach, już od 59 ml. 

 

CHALKY AMBIENTE
RENESANS

FLEUR
TODO

AMERICANA DECOR
DECOART

Farby kredowe Ambiente Chalky Colors  Kredowe farby mineralne Fleur DoTo  Farba kredowa Americana Decor Decoart

 

Buduj z nami społeczność

Nie wiesz jak używać mediów i narzędzi plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Chcesz doskonalić się w nowych technikach? Nie chcesz przegapić wyjątkowych promocji, nowości, darmowych pokazów, webinariów? Dołącz do naszej grupy na facebook Laboratorum CraftART i buduj z nami społeczność w której rządzi pasja! Kliknij w zdjęcie i dołącz do grupy!

Laboratorium CraftART - grupa wsparcia na Facebook

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl