30-07-2021

UWAGA! PRZERWA URLOPOWA!

Drogi Kliencie w terminie od 1 do 31 sierpnia 2021 roku w naszym sklepie będzie trwała przerwa urlopowa. W tym okresie nie będziemy odbierać telefonów ani maili. W czasie naszego urlopu można składać zamówienia, jednak pamiętaj, że zajmiemy się nimi dopiero po powrocie z urlopu. Przemyśl więc swoje zakupy, aby uniknąć niepotrzebnych frustracji. Nie chcemy dokładać Ci niepotrzebnych zmartwień :)    Zamówienie będą realizowane w kolejności zgłoszeń od 1 września 2021.  

Życzymy Ci udanych wakacji,
dziękujemy za zrozumienie.

Ilona i Team CraftART

Filcowanie to technika, która pozwala nam naturalną wełnę zmienić w dowolną formę i kształt. W trakcie procesu filcowania powstaje z niej zbity i trwały materiał zwany filcem. Filcowanie wełny może odbywać się w dwojaki sposób - na mokro i na sucho.
 
Filcowanie na mokro to moczenie wełny ciepłą wodą z mydłem. W wyniku odpowiedniego pocierania i ugniatania wełna zmienia swą strukturę i umożliwia nam nadawanie jej odpowiednich kształtów. W ten sposób tworzymy biżuterię, torby, kapelusze, etui, kapcie, szale, itp.

Filcowanie na sucho
(spilśnianie) to nakłuwanie wełny specjalnymi igłami do filcowania wyposażonymi w tzw. "zadziorki". Dzięki nim dokonuje się mechaniczny proces filcowania wełny. W trakcie nakłuwania nadajemy jej odpowiedni kształt, tworząc biżuterię, zwierzaki, breloki, itp. Spilśnianie może odbywać się ręcznie, przy użyciu pojedynczych igieł lub maszynowo (technika punchingu), co umożliwia zarówno reperację odzieży, jak i ozdabianie jej, tworząc niepowtarzalne wręcz malarskie obrazy.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

DOŁĄCZ DO GRUPY KREATWYNEGO WSPARCIA NA FACEBOOK

Kreatywna grupa wspracia Ilony Hałazińskiej na FB

BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl