GRUPA WSPARCIA NA FACEBOOK

Kreatywna grupa wspracia Ilony Hałazińskiej na FB

Podobrazia malarskie

Podobrazie malarskie to naciągnięte na drewniane krosno płótno lniane, bawełniane, jutowe lub poliestrowe, które stanowi podłoże do malarstwa akrylowego i olejnego. Dla zwiększenia przyczepności farb i mediów są one zagruntowane uniwersalnym gruntem, gessem malarskim.

Najczęściej wykorzystywane jest w malarstwie sztalugowym zarówno akrylowym jak i olejnym. W ostatnim czasie zyskuje coraz szersze grono odbiorców pośród amatorów i hobbystów w różnych technikach mixmediowych.

W zależności od potrzeb i osobistych preferencji można znaleźć tu wysokiej klasy podobrazia produkowane w Polsce stworzone na solidnych krosnach ruchomo-klinowych – seria Renesans, seria Każdy format i seria ARTWORK , jak również dobre podobrazie chińskiego producenta - seria Vernissage.

 

UWAGA! WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE WYSYŁKI!
1. W trosce o odpowiednie zabezpieczenie podobrazia malarskiego nie wysyłamy ich wraz z innymi produktami.
2. Z uwagi na format i gabaryty podobrazia koszt wysyłki może wymagać dodatkowej opłaty. W tym celu pracownik sklepu skontaktuje się z Tobą, by potwierdzić dokładny koszt wysyłki.
3. Podobrazia nie są wysłane za pobraniem.
4. Istnieje możliwość zamówienia podobrazia w niestandardowym rozmiarze. W tym celu skontaktuj się z nami by uzgodnić szczegóły zamówienia - tel. 696 475 482 lub shop@craftart.com.pl

5. Podobrazia wykonywane w rozmiarach niestandardowych lub ze statusem NA ZAMÓWIENIE nie są magazynowane. Podobrazia te posiadają status. Są wykonywane na indywidualne zamówienie klienta i wymagają wniesienia opłaty przed rozpoczęciem realizacji zamówienia. Zgodnie z USTAWA z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów Art. nr 10 nie podlegają zwrotowi.

Biuletyn informacyjny CraftART
Nie wiesz jak używać mediów i narzędzi plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić wyjątkowych promocji, nowości, darmowych pokazów, webinariów? Podaj nam swój adres mailowy, a podzielimy się z Tobą naszą wiedzą.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl