Biuletyn informacyjny CraftART
Nie wiesz jak używać mediów i narzędzi plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić wyjątkowych promocji, nowości, darmowych pokazów, webinariów? Podaj nam swój adres mailowy, a podzielimy się z Tobą naszą wiedzą.

Podobrazia malarskie

Podobrazie malarskie to naciągnięte na drewniane krosno płótno lniane, bawełniane, jutowe lub poliestrowe, które stanowi podłoże do malarstwa akrylowego i olejnego. Dla zwiększenia przyczepności farb i mediów są one zagruntowane uniwersalnym gruntem, gessem malarskim.

Najczęściej wykorzystywane jest w malarstwie sztalugowym zarówno akrylowym jak i olejnym. W ostatnim czasie zyskuje coraz szersze grono odbiorców pośród amatorów i hobbystów w różnych technikach mixmediowych.

W zależności od potrzeb i osobistych preferencji można znaleźć tu wysokiej klasy podobrazia produkowane w Polsce stworzone na solidnych krosnach ruchomo-klinowych – seria Renesans, seria Każdy format i seria ARTWORK , jak również dobre podobrazie chińskiego producenta - seria Vernissage.

 

UWAGA! WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE WYSYŁKI!
1. W trosce o odpowiednie zabezpieczenie podobrazia malarskiego nie wysyłamy ich wraz z innymi produktami.
2. Z uwagi na format i gabaryty podobrazia koszt wysyłki może wymagać dodatkowej opłaty. W tym celu pracownik sklepu skontaktuje się z Tobą, by potwierdzić dokładny koszt wysyłki.
3. Podobrazia nie są wysłane za pobraniem.
4. Istnieje możliwość zamówienia podobrazia w niestandardowym rozmiarze. W tym celu skontaktuj się z nami by uzgodnić szczegóły zamówienia - tel. 696 475 482 lub shop@craftart.com.pl

5. Podobrazia wykonywane w rozmiarach niestandardowych lub ze statusem NA ZAMÓWIENIE nie są magazynowane. Podobrazia te posiadają status. Są wykonywane na indywidualne zamówienie klienta i wymagają wniesienia opłaty przed rozpoczęciem realizacji zamówienia. Zgodnie z USTAWA z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów Art. nr 10 nie podlegają zwrotowi.

Buduj z nami społeczność

Nie wiesz jak używać mediów i narzędzi plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Chcesz doskonalić się w nowych technikach? Nie chcesz przegapić wyjątkowych promocji, nowości, darmowych pokazów, webinariów? Dołącz do naszej grupy na facebook Laboratorum CraftART i buduj z nami społeczność w której rządzi pasja! Kliknij w zdjęcie i dołącz do grupy!

Laboratorium CraftART - grupa wsparcia na Facebook

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl