Opcje przeglądania

Pigemnty suche Dry Pigment Renesans

 

Pigmenty suche Dry Pigment 

Pigmenty suche Dry Pigment Renesans to wysokiej jakości pigmenty, od bardzo klasycznych do pigmentów najnowszej generacji pozyskiwanych wyłącznie z renomowanych, europejskich oraz polskich koncernów.
Wysoka jakości pigmenty Dry Pigemnt cieszą się uznaniem pracowni konserwacji dzieł sztuki polskich muzeów, artystów plastyków, jak i amatorów, którzy coraz częściej wykorzystują je w technikach mixmediowych.
Szeroka gama suchych pigmentów Renesans pozwala na wszechstronne ich wykorzystanie. Dodatkowo została ona wzbogacona o pigmenty metaliczne i perłowe, które w szczególności wykorzystywane są zarówno pozłotnictwie, konserwacji jak i hobbystyce.

Index kolorów i nazwa pigmentów

Index kolorów to międzynarodowy system standardów do opisywania barwników i pigmentów. Kombinacja liter i numerów oznacza kategorię koloru.

Przykładowo: PO 20 oznacza Pigment Pomarańczowy 20. Inne nazwy kolor index to przykładowo: PW (Pigment white - Biały) / PY (Pigment Yellow-Żółty) / PO (Pigment Orange - Pomarańczowy) / PR (Pigment Red - Czerwony) / PV (Pigment Violet - Fiolet) / PB (Pigment Blue - Niebieski) / PG (Pigment Green - Zielony) / PBr (Pigment Brown - Brązowy) / PBk (Pigment Black Czarny).

DOŁĄCZ DO GRUPY KREATWYNEGO WSPARCIA NA FACEBOOK

Kreatywna grupa wspracia Ilony Hałazińskiej na FB

BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl