30-07-2021

UWAGA! PRZERWA URLOPOWA!

Drogi Kliencie w terminie od 1 do 31 lipca 2021 roku w naszym sklepie będzie trwała przerwa urlopowa. W tym okresie nie będziemy odbierać telefonów ani maili. W czasie naszego urlopu można składać zamówienia, jednak pamiętaj, że zajmiemy się nimi dopiero po powrocie z urlopu. Przemyśl więc swoje zakupy, aby uniknąć niepotrzebnych frustracji. Nie chcemy dokładać Ci niepotrzebnych zmartwień :)    Zamówienie będą realizowane w kolejności zgłoszeń od 1 września 2021.  

Życzymy Ci udanych wakacji,
dziękujemy za zrozumienie.

Ilona i Team CraftART

Nietoksyczna, gotowa do użycia, przezroczysta farba na bazie wody w tubce z aplikatorem. Przeznaczona do tworzenia imitacji witraży, głównie na powierzchniach transparentnych, ale może być użyta na dowolnym czystym materiale, który na czas schnięcia można ułożyć poziomo. Wszystkie kolory są intensywne i jaskrawe, można je dowolnie ze sobą mieszać. Można je także rozjaśnić za pomocą Medium do farb witrażowych Daily ART. Aby utworzyć wyraźne granice miedzy kolorami użyj Konturówki Daily ART. Nałóż używając końcówki aplikatora i pozostaw do wyschnięcia. Farby można bezpiecznie dotykać już po 4 godzinach, jednak 24-48 godzin jest potrzebnych do całkowitego wyschnięcia i powstania twardej, nie klejącej i błyszczącej powierzchni.

Przedmioty ozdobione farbami witrażowymi nadają się jedynie do celów dekoracyjnych.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

DOŁĄCZ DO GRUPY KREATWYNEGO WSPARCIA NA FACEBOOK

Kreatywna grupa wspracia Ilony Hałazińskiej na FB

BIULETYN CraftART
Nie wiesz jak używać mediów plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić bezpłatnych szkoleń i pokazów? Zostaw swój adres email i zapisz się do naszej kreatywnej kopalni wiedzy. Zadbamy o Twój rozwój i radość tworzenia!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl