Biuletyn informacyjny CraftART
Nie wiesz jak używać mediów i narzędzi plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić wyjątkowych promocji, nowości, darmowych pokazów, webinariów? Podaj nam swój adres mailowy, a podzielimy się z Tobą naszą wiedzą.
Laboratorium CraftART - grupa kreatywnego wsparcia na FB 1
Laboratorium CraftART - grupa kreatywnego wsparcia na FB

Laboratorium CraftART - grupa kreatywnego wsparcia Ilony Hałazińskiej

Grupa jest przeznaczona przede wszystkim dla osób początkujących i amatorów sztuki zdobienia oraz osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności, poznać możliwości i potencjał mediów i preparatów wykorzystywanych w różnych technikach sztuk plastycznych, użytkowych i rękodzieła.

Postaramy się wskazać jakie są różnice między preparatami, do czego służą i jakie jest ich zastosowanie w technikach miexed media, malarskich technikach dekoracyjnych, decoupage, pozłotnictwie czy stylizacji mebli oraz dodatków i dekoracji wystroju wnętrz.
Podpowiemy też, jakie są najczęściej popełniane błędy przy stosowaniu mediów i jak ich uniknąć.

Zatem jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności. Jesteś otwarta na rady i wskazówki to dołącz do naszej grupy. Testuj, dziel się opiniami, pochwal się swoją świetną pracą, ale też tą z którą miałaś problem. Napisz co sprawia Ci kłopot. Na błędach uczymy się najszybciej. Dlatego bez obaw dziel się swoim doświadczeniem. Pokaż, jak wykorzystujesz media i preparaty w swoich prac. Jeśli nie wiesz, jak użyć zakupiony preparaty – pytaj? Postaramy się pomóc. Chcemy by grupa przyniosła Ci wiele korzyści i byś owocnie z niej korzystała.

Zasady Grupu Laboratorium CraftART na Facebook

Grupa jest przeznaczona przede wszystkim dla osób początkujących i amatorów sztuki zdobienia oraz osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności i poznać możliwości mediów i preparatów wykorzystywanych w różnych technikach sztuk plastycznych, użytkowych i rękodzieła.

CEL GRUPY

Celem grupy jest przybliżenie potencjału różnorodnych preparatów i narzędzi stosownych w technikach zdobniczych, w szczególności miexed media, malarskich technikach dekoracyjnych, decoupage, pozłotnictwie czy stylizacji mebli i wszelkich domowych przeróbkach. Zależy nam na pokazywaniu efektów oraz możliwości łączenia różnorodnych mediów. Uświadomieniu jakie trudności można napotkać w trakcie ich stosowania oraz jak sobie z nimi radzić czy unikać najczęściej popełnianych błędów.

CHARAKTER GRUPY

Grupa ma charakter zamknięty, oznacz to, że jest grupą poufną. Możesz czuć się tu swobodnie. Wszystko co zostało napisane w grupie, musi pozostać w grupie.

TREŚCI GRUPY

Tematem grupy jest szeroko rozumiana sztuka kreatywnego tworzenia oraz sposoby wykorzystywania różnorodnych produktów w wielu technikach hobbistycznych i artystycznych. Grupa jest szczególnie polecana amatorom, osobom początkującym oraz tym, które chcą poznać szersze zastosowanie różnorodnych produktów by móc rozwijać swój warsztat i wzbogacać pracownię o nowe i sprawdzone media.

Twoje posty powinny dotyczyć jednej z dwóch kategorii:

PYTANIE Jeśli masz kłopot z jakimś medium albo wahasz się czy w nie zainwestować, zadaj konkretne pytanie - poproś o radę. Napisz, jaki masz problem ze stosowaniem konkretnego preparatu - co się z nim dzieje albo nie . Nie wystarczy lakoniczne: Co sądzicie? czy Które lepsze? To pytanie nie przyniesie Ci merytorycznej odpowiedzi. Jedni z nas lubią np. gęste, inni rzadkie farby. Każdą z nich można wykorzystać na wiele sposobów. Zastanawiaj się raczej, jak wykorzystać to co masz, albo zamierzasz kupić. Tym tropem podążaj w zadawaniu pytań.

INSPIRACJA Podziel się swoją wiedzą, doświadczeniem i testami. Pokaż ZDJĘCIE PRACY / PRODUKTU/ MEDIUM/ NARZĘDZI (wrzucaj wyłącznie zdjęcia, a nie linki do stron www, fanpage, instagrama, itp.) w której wykorzystałaś konkretne medium, preparat czy narzędzie. Napisz o swoich spostrzeżeniach, wnioskach, podziel się swoją opinią. Nie wrzucaj samego zdjęcia bez komentarza. To nie grupa tylko na: ochy i achy …  Zachwyt jest mile widziany, ale Twoja opinie i komentarz są dużo cenniejsze dla wszystkich. Dzięki niemu inni również będą się uczyć.

Dodatkowo

PRZEDSTAW SIĘ Post powitalny to jedyne miejsce, na opublikowanie w komentarzu krótkiej notki o sobie i linków do miejsc w których można Cię znaleźć (www, fanpage, instagra, itp.).

Wszelkie inne spamerskie posty czy komentarze z zaproszeniami do sklepów, pracowni warsztatowych, zaproszeniami do odwiedzenia Twojej strony czy profilu na FB, zaproszeniami na priv, łańcuszki – będę bez uprzedzenie usuwane. Albo korzystasz z wiedzy zawartej w grupie i działasz w niej zgodnie z jej zasadami albo znajdź inne miejsce dla własnej autopromocji. W tej grupie dzielę za darmo swoją wiedzą i 20 letnim doświadczeniem w zakresie stosowania różnorodnych mediów plastycznych i renowacyjnych. Grupa ma więc charakter ekspercki i ściśle związana jest z moją własną działalnością zawodową. Uszanuj to!

SZACUNEK I ŻYCZLIWOŚĆ

Traktuj innych tak, jak sam chcesz by Ciebie traktowano! To naczelna zasada tej grupy. Dlatego bezwzględnie szanuj innych i ich zdanie. Możesz się z nim nie zgadzać, ale rób to w kulturalny i miły sposób. Pamiętaj też, że każdy z nas był kiedyś poczatkujący. Nie piętnuj za popełniane błędy – doradź, zasugeruj, podpowiedz. Nie obrażaj się też za konstruktywną krytykę, nikt nie chce Ci zrobić przykrości – raczej przemyśl, potestuj, skorzystaj z podpowiedzi i podziel się wnioskami, podziękuj, jeśli ktoś ci pomógł, czy otworzył umysł na nowe . Traktuj wszystkich z życzliwością.

Pamiętaj też, że to nie jest grupa w której musisz być. Jeśli uważasz, że wiesz już wszystko i nie chcesz się dzielić swoim doświadczeniem, irytują Cię błędy nowicjuszy to zostaw to miejsce dla innych!
Jeśli szukasz zwady to również szukaj jej proszę w innym miejscu! Burzliwe dyskusje nie na temat, dygresje i wzajemne przepychanki będą moderowane.


Tu działamy w atmosferze wsparcia i życzliwości, bez złośliwości uczymy się robić fajne prace.

 

Komentarze do wpisu (1)

13 listopada 2018

Dzień dobry. Chciałbym nauczyć się zdobienia skóry na okładkach książek. Zależy mi na takiej wiedzy jak: wytłaczanie wzorów, (w tym kaligrafia), pozłotnictwo, okucia krawędzi i naroży, możliwości zakupu potrzebnych akcesoriów. Od tego roku jestem emerytem i trzeba znaleźć jakąś nową pasję. Mam wrażenie, że znalazłem się w całkowicie damskim towarzystwie. Serdecznie pozdrawiam i liczę na życzliwość Tomek

GRUPA WSPARCIA NA FACEBOOK

Kreatywna grupa wspracia Ilony Hałazińskiej na FB

POLECANE ARTYKUŁY
DESIGN TEAM CRAFTART

EDUKATOR RENESANS
KOORDYNATOR DT CraftART

craftart-design-team-ilona-halazinska

DESIGNER DT CraftART

DT CraftART Beata Bączek

DT CraftART 2019 Hołysz Magda

DT CraftART 2019 Kubica Daria

DT CraftART Donata Niedziela

DT CrfatART 2019 Paleczny Kasia

DT CraftART 2019 Rysa Maciag Irena

DT CraftART Szczęsna Magda "Jagodzianka"

DT CraftART Ujazdowska Klaudia

 

 

Kategorie
Tagi
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl